Anna_feerie

Крем для ніг з сечовиною 30 % - моє відкриття в бюджетному сегменті!

Крем для ніг з сечовиною 30 % - моє відкриття в бюджетному сегменті!

В мене доволі проблемні ступні, шкіра там сохне, утворюються мозолі - тому педикюр влітку потрібно робити кожного тижня + підтримувати пристойний вигляд кожного дня. Для цього маю електричну пилку, звичайну терку, лазерну терку і користуюсь всім цим добром набагато частіше, ніж хотілося б 🙃.

Але це було раніше! Бо тепер в мене є цей диво-засіб, який цілком заслуговує на звання найкращого продукту в сегменті догляду за тілом! 🥰😍🥰

Крем для ніг з сечовиною 30 % - моє відкриття в бюджетному сегменті!
Крем для ніг з сечовиною 30 % - моє відкриття в бюджетному сегменті!
Крем для ніг з сечовиною 30 % - моє відкриття в бюджетному сегменті!

Секрет у складі:

☘️ 30 % сечовини роблять з моїми ніжками магію, а саме: зволожують, пом'якшують, попереджують огрубіння шкіри та появу натоптишів.

☘️ Олія чайного дерева має антибактеріальну дію, дезодорує та запобігає появі неприємного запаху.

☘️Мінеральна олія тут виступає в якості оклюзиву і, якщо в доглядовій косметиці для обличчя я уникаю цього компонента, то в кремі для ніг він працює ідеально🥰.

Консистенція доволі поживна, тому кількості, як я нанесла на руку для фото, цілком вистачає на стопу). Виробник рекомендує наносити крем на ніч та одягати носочки (але я обходжуся без них, результат все одно чудовий).

Моїй мамі також сподобався цей засіб, вона якраз все робить по інструкції і кайфує від м'якеньких ніжок)).

Невеличка порада: якщо ви ввечері нанесли більш товстий шар, то зранку краще швиденько вимити лапки, щоб не ковзати у босоніжках 🤩.

Рекомендую від щирого серця, це надзвичайно ефективний, приємний та ще й бюджетний продукт, який точно не буде зайвим на доглядовій поличці 🤗🤗🤗.