O’Ostah

Vichi Mineral 89

Vichi Mineral 89

Декілька років тому Мінерал 89 стали революлюцією. Та сама популярна водичка від Vichi, але тепер у форматі бустеру. Мене дуже зацікавила новинка, тому я рушила на презентацію. Продукт дійсно справив враження: у формулі мінерали, некамедогенна формула, баночка з дозатором... Для мене, яку прищіть буквально від усього, це була надія. Надія на зволоження моєї жирної шкіри, яка завжди потерпала від пілінгів, підсушувальних кремів та чисток. Намастила я ті мінерали, закрила кремом - і нічого. Намастила - вдруге - нічого. І так до останньої крапельки. НІ-ЧО-ГО. Продукт всотувався, як у суху землю. Ні тобі зволоження, ні пружності, жодного ефекту.

Vichi Mineral 89

Але я не звикла здаватись. Тож коли з'явився мінеральний бустер для шкіри навколо очей, я придбала і його. Мене зацікавав саме склад, бо маю дуже чутливі очі і майже всі креми викликають набряк чи сльозотечу. І що ви думаєте? Тут теж жодного ефекту. Я не знаю, що зі мною не так, чому на мені ті мінерали не подіяли.

Єдиний продукт із лінійки, який мені дійсно сподобався - це тональний крем. Має легку текстуру, не забиває пори, не провокує появу висипів, не бісить навіть влітку.

А які ваші враження від Mineral Vichi?