Lily♥️

Beauty of Joseon - Сонцезахисний крем із пробіотиками - Relief Sun Rice Probiotics - SPF50+/PA++++ -

Beauty of Joseon - Сонцезахисний крем із пробіотиками - Relief Sun Rice Probiotics - SPF50+/PA++++ -
Beauty of Joseon - Сонцезахисний крем із пробіотиками - Relief Sun Rice Probiotics - SPF50+/PA++++ -

Я також не втрималась і вирішила спробувати цей трнедовий сонцезахист, який має стількох прихильників)

Отож ділюсь своїм враженням після тестування протягом 16 днів щодня!

BEAUTY OF JOSEON Relief Sun Rice Probiotics SPF50+ – має легку текстуру, швидко вбирається та не обтяжує шкіру, не залишає білого нальоту та липкості. Містить до 30% екстракту рису, який має антиоксидантну дію і нейтралізує вільні радикали, що утворюються на шкірі під впливом УФ-випромінювання. Крем SPF 50+ схвалений дерматологами та підходить для чутливої шкіри.

У формулі Relief Sun Rice Probiotics SPF50+ включені хімічні фотостабільні фільтри: Uvinul A Plus Uvinul T 150 Tinosorb M Uvasorb HEB.

Активні інгредієнти:

  • Екстракт рису (30%) – містить безліч біоактивних речовин, у тому числі вітаміни, антиоксиданти, зволожуючі та поживні компоненти. Бережно захищає шкіру та стимулює клітинний обмін, прискорює регенерацію та пом'якшує епідерміс, допомагає вирівняти тон шкіри
  • Grain probiotics complex комплекс з пробіотиків та ферментованих злаків зміцнює імунітет шкіри, ферменти легко проникають у нижні шари шкіри, прискорюють регенерацію та оновлення кожному покриву, покращує мікрорельєф
  • Пробіотики (Лактобактерії) сприяють відновленню мікробіома, що оздоровлює шкіру, підвищує її захисні властивості, відновлюючи бар'єрну функцію, допомагає зберегти оптимальний рівень зволоженості та блокують запальні процеси.

Усі інгредієнти у складі сертифіковані EWG та безпечні для використання.

  • захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання,
  • покращує зволоження шкіри,
  • розгладжує шкіру.
Beauty of Joseon - Сонцезахисний крем із пробіотиками - Relief Sun Rice Probiotics - SPF50+/PA++++ -
Beauty of Joseon - Сонцезахисний крем із пробіотиками - Relief Sun Rice Probiotics - SPF50+/PA++++ -

ЯК ЗАСІБ СПРАЦЮВАВ НА МОЇЙ ШКІРІ:

  1. ПАКУВАННЯ: мені сподобалося , коробочка і сама туба, проте мені хотілося би, щоб носик був тоненьким, а так гарно ,зручно, тому моя оцінкка 9/10
  2. НАНЕСЕННЯ: я спробувала наносити без попредньогг догляду окрім тонізації шкіри. Крем дійсно не обтяжує шкіру, не залишає білого нальоту та липкості і шкіра ніби сяє з середини. МЕНІ ЕФЕКТ ДУЖЕ СПОДОБАВСЯ. 10/10
  3. ЗАХИСТ: я пробула під палючим сонцем гуляючи містом практично цілий і взагалі не згоріла! Це ВАУ ЕФЕКТ! ТУТ 10/10
  4. ЧИ ЗАМІНЯЄ ДІЙСНО ДОГЛЯД: я ввідчула , що крем не дивлячись на гарний захист і круте нанесення все таки підсушує шкіру. В мене комбінована( багать про це писала в інших дописах) . Тому як повноцінний ранковий догляд точно не рекомендую використовувати, та і про це також попереджають) хоча я вирішила спробувати використати так, як це рекомендували) 7/10
  5. Вартість/ я придбала за 650 грн, звичайно хотілося би заплатити менше, але я вважаю, що це досить приємна вартість для дійсно дієвого засобу, тому 9/10

ЯК ВСЕ ТАКИ ПРАВИЛЬНО НАНОСИТИ:

Сонцезахисний крем необхідно наносити на останньому етапі догляду перед макіяжем. За 20 хвилин до виходу на сонце.