Alina_Demchenko

Сяючий бальзам Mermade Champagne : додайте іскристого в свої будні

Сяючий бальзам Mermade Champagne : додайте іскристого в свої будні
Сяючий бальзам Mermade Champagne : додайте іскристого в свої будні
Сяючий бальзам Mermade Champagne : додайте іскристого в свої будні
Сяючий бальзам Mermade Champagne : додайте іскристого в свої будні

Ще один бальзам від бренду у моїй колекції.

В якийсь момент я перестала сприймати цей засіб як доглядовий і почала - як трошки зволожуючий бличк для губ.

Як я говорила - мені дуже подобається дизайн цього бренду і цей блиск не виключення. Пакування повністю в стилі бренду, з милими келихами ( що правда на сайті вже нові - з келихом та пляшкою) . Сам бальзам повністю повторію дизайн картонного пакування.

Сяючий бальзам Mermade Champagne : додайте іскристого в свої будні
Сяючий бальзам Mermade Champagne : додайте іскристого в свої будні
Сяючий бальзам Mermade Champagne : додайте іскристого в свої будні

Сьогодні я нарешті зрозуміла , що нагадує мені цей аромат: ЖИВЧИК. Але аромат не яскравий, не їдкий, тому не буде заважати.

Текстура рідка, схожа саме на ті сяючі що і були до того. Хоча якщо чесно, мені здається якість стала трошки кращою. Можливо не так багато віддушки, яка можливо підсушувала губи.

Що до зволоження - воно не велике.

Я спецікально намастила на сухі губи ( на фото це прям видно) і сфотографувала результат через 10-15 хвилин. Трошки розм'якшило. Такий варіант підійде для нормальних губ. Для сухих - буде більше заважати.

Що до кольору: прозорий з невеличким шимером. На губах дає трошки ефект збільшення. Наче трошечки хайлайтеру. У Брауні - блискітки були більш явними, тому шампанське тут явно виграє.