Mariya Trofimova

🌸Внутрішній спокій🌸

🌸Внутрішній спокій🌸

Все більше і більше ці парфумовані набори Mermade мені нагадують Амортенцію, де кожен чує щось своє.

Що тут почула я?

Внутрішній спокій.

Моя особиста ванільна нірвана, в обійми якої хочеться поринути наприкінці важкого робочого дня.

Наповнити ванну, запалити свічки, ввімкнути легкий інді та релаксувати.

А проблеми? Десь там, за дверима. Тут їх немає.

Аромат стартує квітковим букетом, але я щоразу чекаю на ваніль.

Це не про яскравий шлейф, це про ніжну напівпрозору вуаль, що огортає шкіру.

Перше що хочеться зазначити, гель чудово піниться, через це він доволі економний.

Підходить для щоденного використання, не сушить шкіру та навіть без лосьйону відчуваю себе комфортно.

На шкірі тримається буквально декілька хвилин.

Не одразу помітила, що гель з сюрпризом. Виявляється він з блискітками, але вони осідають на дні пляшечки, хвилину потрібно потрусити пляшечку та зачекати поки вийдуть бульбашки.

На шкірі вони не залишаються.

Ніжна текстура лосьйону легко розподіляється по шкірі та моментально нею поглинається.

Неймовірне комбо неперевершеного аромату та інтенсивного зволоження шкіри завдяки ланоліну.

Після нанесення аромат не змінюється і ця ванільна нірвана тримається на шкірі близько 3-4 годин.

Не могла не виділити окремо оформлення.

Я обожнюю увагу до деталей, все ідеально, від оформлення коробки до неймовірно зворушливої листівки. Відверто кажучи, такий набір не соромно взяти на подарунок.

Я вже писала у дописі про мої екологічні звички: все, що може бути використано повторно, має бути використано повторно.

Пляшечки мають мінімалістичний дизайн та досить міцний пластик.

Я обов'язково їх собі залишу під доглядову косметику для подорожей.

Чи задоволна я цим набором?

10/10

P.S Mermade, зробіть з цим ароматом пудру для ванни, мені цього продукту не вистачає для повного щастя🙏❤️