krislemly

Shine bright like a diamond 💎

Shine bright like a diamond 💎

Привіт-привіт!💕

Я дуже люблю різні блискучі засоби для тіла, ну сорока я трішки, що вже тут поробиш? І сьогодні хочу розповісти про сяючий спрей для тала Mr. Scrubber.

Shine bright like a diamond 💎

Ціна: 230 грн.

Обʼєм: 150ml.

Пакування: прозорий флакончик з дуже зручним дозаторами який не «плюється» як це часто буває.

Консистенція: блідо-рожева водичка з величезною кількістю блискіток), спрей розшаровується і блискітки осідають на дно флакончика тому перед використанням потрібно збовтати.

Аромат: він є, але не яскраво виражений, щось схоже на солодкі віддушки засобів для засмаги.

Спосіб використання: просто наносимо спрей на ті ділянки шкіри які потрібно на відстані 20-30 см.

Мої враження: вбирається спрей дуже швидко і не залишає відчуття липкості. це той випадок коли спрей видно під різним освітлення, якщо денне світло то шкіра просто делікатно підсвічена ніби такий ефект фотошопу, якщо стояти під сонцем шкіра переливається дуже красиво, блискіток багато, вони дуже малесенькі але сяють так що можна трішки осліпити перехожих 😂

Але найбільш сяє цей спрей під штучним яскравим освітленням, тут вже дійсно виходить ефект shine bright like a diamond.