Антиперспірант "24 години захист та комфорт" Babe Laboratorios Roll-On Deodorant #testmakeupclub

Антиперспірант "24 години захист та комфорт" Babe Laboratorios Roll-On Deodorant #testmakeupclub

Отримала на тестування Антиперспірант "24 години захист та комфорт" від Іспанського бренду Babe Laboratorios.

  • Формат - роликовий дезодорант-антиперспірант.
  • Упаковка - компактна, не займає багато місця. Буде зручно взяти з собою. Хочу зазначити, що сам ролик, який наносить антиперспірант маленький (порівняно з подібним засобом від Garnier - дивись фото в підбірці нижче).
  • Запах - квітковий, ледь відчутний, так пахне дорога доглядова косметика. Я відчуваю запах і з флакона, і на собі після нанесення. Але аромат дуже приємний і не буде перебивати запах парфумів.
  • Об"єм - стандартний, 50 мл. Вистачить на довго, бо використання досить економне.
  • Не містить спирту та не повинен викликати подразнення навіть на чутливій шкірі
  • Захист - антиперспірант має захищати 24 години. Оскільки це - антиперспірант, то він має захищати не тільки від запаху поту, а й регулювати потовиділення.
  • Ціна приблизно 250-300 гривень

Моє враження:

Я знайшла для себе плюс у маленькому ролику. Він економить сам продукт і забезпечує точкове нанесення.

Після нанесення засіб досить швидко висихає під пахвами, але все ж потрібно трошки зачекати, поки він висохне. Білих слідів на одязі не залишає. Липкості теж немає. На дотик шкіра під пахвами приємна на дотик, ніжна.

Захист хороший. На протязі спекотного дня я не відчула вологи в зоні пахв, дискомфорту чи неприємного запаху теж не було. Але і великих проблем з потовиділенням я не маю. Тому сказати що Babe Laboratorios Roll-On Deodorant захищає на 100% від рясного потовиділення я не можу.

Вцілому, Антиперспірант "24 години захист та комфорт" Babe Laboratorios Roll-On Deodorant мені сподобався. Якщо натрапите на знижку, обов"язково спробуйте, впевнена, вам сподобається!

Антиперспірант "24 години захист та комфорт" Babe Laboratorios Roll-On Deodorant #testmakeupclub
Антиперспірант "24 години захист та комфорт" Babe Laboratorios Roll-On Deodorant #testmakeupclub