Олена В

Санскрін-молочко "Актив" Omi Brotherhood Menturm Sun Bears Active Cool SPF50

Санскрін-молочко "Актив" Omi Brotherhood Menturm Sun Bears Active Cool SPF50
Санскрін-молочко "Актив" Omi Brotherhood Menturm Sun Bears Active Cool SPF50
Санскрін-молочко "Актив" Omi Brotherhood Menturm Sun Bears Active Cool SPF50

З сонцезахисними кремами у мене до цього часу не було взаємної любові.

Всі креми з СПФ,які я брала ,були важкуваті і жирні. Моя нормальна шкіра завжди поблискувала в них перші 20 хвилин.

Хоча висипів ніколи не викликали і пігментація на фоні використання нова не з'являлася. Це вже великий плюс!

Я все шукала своє кохання. Я бачу,що це проблема більшості. Знайти легкий,надійний,щоб не блищав і не перевантажував і головне захищав.

Вибір пав на цього японця. Підкупили відгуки на сайті.

1. дуже легеньке молочко, яке не викликає блиск і перевантаження шкіри і начебто не скатується.

2.Виробник зазначає,що тут і фізичні,і хімічні фільтри.

3.Засіб можна використовувати як базу під макіяж. Він надає гладкість завдяки дрібнодисперсному порошку.

4.не забиває пори.

Склад: Water, zinc oxide, ethylhexyl methoxycinnamate, cetyl ethylhexanoate, dipropylene glycol, silica, dimethicone, titanium dioxide, cetyl PEG/PPG-10/1 dimethicone, magnesium/aluminum/zinc/hydroxide/carbonate, polyglyceryl-3 diisostearate, diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate, hydrogen dimethicone, myristic acid, aluminum hydroxide, tocopheryl acetate, camellia sinensis leaf extract, scutellaria baicalensis root extract, dimethicone/vinyl dimethicone cross

Чи це так? Перевіряю.

Перше що я відчула при нанесенні це свіжий аромат цитруса та легенький холодок, бо є в складі ментол. Запах проходить зразу ж. Ментол майже невідчутний,просто приємна прохолода в жарку погоду. Якщо попаде на слизову(наприклад в ніс)буде дратувти і чесатися.

Молочко дійсно невагоме і рідке,правило 2-х пальців важко використати,бо все розпливається і тече. Не знаю наскільки вистачить цієї маленької пляшечки. Тут лише 30 г.

На упаковці вказано,що він водостійкий.

Молочко зовсім не дає блиску і жирності. Дуже легко вбирається, не вибілює,не блищить. Навіть скажу що матує і не слабо.

Тому для сухої шкіри ніяк не підійде. Для жирної,комбі-супер, і для нормальної підійде. Можна дівчатам з нормальною шкірою добре зволожитися перед нанесенням. Бо молочко наче матує шкіру. Відчуття як пудрою присипали. Я більше б хотіла глянця і зволоження.

Ефект матовості не проходить навіть з часом,блиск не з'являється. Через декілька годин шкіра виглядає як парцелян. Це просто ВАУ як для санскріну і для літа. Навіть якось не віриться, що санскрін може бути таким.

Пори не забиває. Висипів не викликає,алергії також.

Моя оцінка 9 із 10. Бо хотілося щоб об'єм був більшим і щоб фініш був не таким матовим ,хотілося трохи здорового блиску шкіри.

Але мушу визнати,що шкіра з ним виглядає дуже свіжою і доглянутою.Не пітніє.

Побачимо як він захищає. Сподіваюся,що не виникне нарікань.

Санскрін-молочко "Актив" Omi Brotherhood Menturm Sun Bears Active Cool SPF50