Гель для брів від українського виробника всього за 90 грн❣️Варто його купляти чи ні?

Гель для брів від українського виробника всього за 90 грн❣️Варто його купляти чи ні?

Знаходячись у пошуку нового прозорого гелю для брів я робила пост з запитом до інщих дівчат порекомендувати мені якийсь бюджетний і хороший засіб.Було багато порад,за кожну я безмежно вдячна,але мене зацікавив бренд,який наразі можна знайти навіть у невеличкому продовольчому магазині вашого міста.Це бренд Mayur,я з деякими продуктами від нього знайома,а на гель для брів навіть і увагу не звертала.Так от знайшовши на мейкапі цей гель я була здивована,що не чула про нього раніше,бо відгуків багато на нього та і можно сказати,що певна популярність у нього вже сформовано.Я його купила і вже встигла покористуватися достатньо часу.

Гель для брів від українського виробника всього за 90 грн❣️Варто його купляти чи ні?

Доволі просте пакування,12 мл продукту,велика щіточка як у туші для вій,але було цікаво що таки там по дії.А по діі,він нормальний,от просто нормальний і все.Мої брови він фіксує не вау,але можливо комусь цього ефекту буде цілком достатньо,не було білого нальоту який буває при нашаровуванні гелю,аромат відсутній та і щіточка видалася непоганою.Але ж щодо мінусів-це звичайний гель,який не дасть ефект ламінування або чогось такого вашим бровам,ви не зможете ним вкласти кожну волосинку(спробувати можете звичайно,але в мене не вийшло).Спеціально наголошую на цьому,якщо шукаєте просто продукт, щоб брови були на місці впродовж дня,то він впорається,але на більше не розраховуйте.

Я підтримую українські бренди,але і мої відгуки завжди побудовані на чесності,тому скажу так-другий раз я його не куплю,для моїх брів він слабенький,можливо це просто через те,що я пробувала набагато кращі продукти.