Зволожувальний тонер з комплексом 9 пептидів Medi-Peel Peptide 9 Aqua Essence Toner

Зволожувальний тонер з комплексом 9 пептидів Medi-Peel Peptide 9 Aqua Essence Toner

Тонер-есенція від корейського бренду Medi-Peel представляє собою прозору, трохи гелеву, водичку без запаху.

Упаковка дуже гарна. Прозорий флакон з срібною кришкою-закруткою. Виглядає дуже стильно, і буде прикрашати туалетний столик.

Об"єм доволі великий - 250 мл. Використання тонера економне, вистачає на довго. Дозатор, як на мене - не зручний. Я переливаю тонер у пляшку з помпою, так розхід стає більш економним.

Тонер наносимо після очищення шкіри, тобто після вмивання. Цей етап потрібен для того, щоб відновити рівень вологи шкіри, яку вона втрачає після використання засобів з ПАР, підготувати шкіру до подальшого догляду. Використовую тонер при необхідності додаткового зволоження шкіри обличчя та шиї, коли шкіра "хоче пити". Наношу на долоні і похлопуючими рухами переносю на шкіру обличчя. Після цього тонер швидко впитується і не залишає липкості.

У складі тонер-есенції чотири види гіалуронової кислоти і дев'ять пептидів різної молекулярної маси - вони проникають в середній шар дерми, відновлюють колагенові волокна, стимулюють вироблення власної гіалуронової кислоти і колагену, розгладжують мімічні і глибокі зморшки. Я б не покладала на цей тонер надії щодо омолодження - сам тонер не здатен справитися з проблемою зморшок, тут потрібен комплексний підхід. Але, щодо зволоження - тут тонер виконує функцію на 100%. Після нанесення шкіра наповнена вологою та пружна, приємна на дотик.

Зволожувальний тонер з комплексом 9 пептидів Medi-Peel Peptide 9 Aqua Essence Toner
Зволожувальний тонер з комплексом 9 пептидів Medi-Peel Peptide 9 Aqua Essence Toner