Kizza

Лінійка помад Super Stay

Лінійка помад Super Stay

Тут ми поговоримо про фініш, стійкість, зручність нанесення, глянемо губосвотчі і я розкажу якісь свої міркування на цей рахунок.

Лінійка помад Super Stay

Аромат даних помадок однаковий - абсолютно один в один: солодко-карамельний, тому з цим пунктом ми швидко закінчили🤣

Аплікатор у Vynil Ink - трохи зігнута мохната лопаточка, у Matte Ink пряма лопаточка з отвором посередині. Ну і олівчик, він будь де олівчик. На фото - це максимальна довжина малюючої частини.

По зручності - до всього треба звикати, але особисто мені краще малювати олівчиком. Аплікатори теж зручні (але вініловий трохи виграє по пружності і керованості) і обмежувач працює цілком непогано в обох помадках. Тут нічия 1/1/1.

еПрше фото - на першій половині свіжі свотчі, друга половина висохші. Вінілову помадку я поки пробувала чи висохла випадково зробила трохи матовою🤣 Матова помада норм так окислилась, а от олівчик який був такий в залишився. Тут розподіл балів 1/1/0.5 де півбала зняла за зміну кольору.

Друге фото - перша половина теми на змащування пальцем, а останнє зроблено на наступний день після душу і ванни і цілого дня носіння на руці - з нього робимо висновок, що матова довше за всіх сохне але в довготерміновому плані довше знаходиться на шкірі. То ж тут розподіл балів: 1.5/1/1.5 де бал зняла олівчик за те, що не дожив в прийнятному варіанті до наступного дня, півбала вініловій за те що лишилась комками і півбала матовій за те, що довго сохне, але, як висохне, навіть розводи лишаються аж до наступного дня.

Тут коротенько - найприємніше носиться Олівчик і Вінілова. Олівчик найкерованіший, на другому місці Вінілова і замикає Матова з дубовим аплікатори. Вінілова може загинути куди не просили, якщо забагато нанести за один раз. Сумарний розподіл балів: 0.5/1/0.5 де олівчик - ідеальний в нанесенні продукт

аМкіяж губ був зроблений без олівців методом подарунка собі міліметрика-другого об'єму🤣

Мої загальні враження і підсумок балів.

  1. ВІНІЛОВА 4 Бали - суперстійка, навіть пройшла денний тест жирною їжею, затест тут https://club.makeup.com.ua/post/15069/ ) губи не сушить, змивається вкрай погано, трохи липка цілий день - але дуже гарна, насичена, блискуча і реально, виробник нас не ввів в оману - дійсно дуже стійка. РЕКОМЕНДУЮ👍
  2. ОЛІВЧИК 4 Бали - в стійкості поступається своїм колежанкам по серії, але через те, що це олівець - ним набагато точніше можна вивести форму, не розмазуючи по кутиках надлишки помади, також він не затече, куди не просять, наноситься тонко, але впевнено. Модна трохи нашарувати. Любителям повітряних мейків, і "макіяжу без макіяжу" теж РЕКОМЕНДУЮ 👍
  3. МАТОВА 3.5 Бали, але додам від себе бонус у вигляді 0.5 балів для урівнення сил, бо вона в мене в колекції вже багато років і я від неї не відмовилась до сих пір - суперстійка, не дуже комфортна (якщо в кілька шарів наносити), може сушити, може "кукожити" губи, змивається легше ніж вінілова, але теж доволі складно. Але благородний матовий непрозорий фініш даної помади перевищує негативний досвід її носіння. Тому РЕКОМЕНДУЮ З ОБЕРЕЖНІСТЮ👍

Вінілова 241 грн/4.2 мл

Олівчик 210 грн/2 г

Матова 201 грн /5 мл

Тут вже кожен собі сам вирішує, наскільки вигідний той чи інший продукт. 😅