Mariya Trofimova

SOS при опіках та ранах

SOS при опіках та ранах

За наводку на цей скарб щиро дякую Олені В за її допис https://club.makeup.com.ua/post/4855/. ❤️

Я по своїй природі не дуже обережна та від цього постійно маю то синці, то подряпини, то опіки.

Опік першого ступеню не трагедія, але все одно не приємно. Відчуття печіння не критичне, але відчутне як власне і набряк.

Серветка просякнута водноальгінантним розчином з додаванням дезинфікуючого засобу полігексаметиленгуанідин гідрохлорид.

Якщо дуже простими словами - антимікробне желе 😁.

Воно утримує вологу одночасно захищаючи від потенційно шкідливих мікробів та допомагаючи в процесі загоєння.

Серветка являє собою вологу на дотик гелеву пластину з марлевою основою, вона розміщена в середині цієї серветки, тому можна використовувати будь-яку сторону. Не розвалюється у руках, але легко пошкодити нігтями.

Розмір серветки 10х10 см, ножицями відрізала необхідний шматочок і зафіксувала пластирем (але потім спробувала самофіксуючий бинт, ним зручніше). Залишки чудово зберігаються у рідній упаковці заклеєній скотчем.

Серветку зберігала в аптечці при кімнатній температурі, але щойно приклала до опіку я відчула холод. Навіть через декілька годин у досить спекотному приміщенні вона залишалась холодною, що дозволяло повністю глушити відчуття печіння.

Ніякого дискомфорту чи свербежу під час використання не було.

Рекомендується заміна не пізніше ніж через 8 годин (через 6 годин вона вже починає підсихати).

Рекомендації щодо застосування від виробника:

  • не гнійні, без кровотечі рани різної етіології;
  • опіки I і II ступеня будь-якого походження (сонячні, хімічні, термічні, механічні);
  • травматичні і післяопераційні рани;
  • будь-які побутові ушкодження шкіри, укуси тварин і комах.
SOS при опіках та ранах

Це перший опік, наслідки якого я просто не відчула.

Ця серветка має бути у кожній аптечці, її ефективність кратно більша її ціни.