Oli Seagull

Lirene Jestem Eco Waterless

Lirene Jestem Eco Waterless

Мило хотіла спробувати після рекомендацій дівчат в клубі.
А коли побачила, що воно ще і з глиною, так хапала без роздумів) Хоча великих сподівань саме на глину не мала, бо що вона може зробити за 20 -30 секунд?

Хочу зазначити, що партія мого мила датується 2021 роком, сподіваюсь подалі виробник вже змінив упаковку.

Складу на сайті немає, то ж прикріплюю фото.

Виробник обіцяє нам зволоження та живлення шкіри, пілінг, зниження інтенсивності роботи сальних залоз , заспокоєння подразнень та зменшення почервоніння.

Мило має дуже приємний квітково- солодкий аромат. І він прям дуже сильний! Але під час використання запах швидко зникає.
Перший раз я спробувала його ввечері. Вмивалася разом з очами. І що здивувало мене, очі на диво не щіпало. Звичайна не стійка туш добре змилася.Моя комбінована шкіра добре очистилася, не до скрипу (хоча по відчуттях на грані ),була м'яка і приємна на дотик.
Але коли я спробувала його зранку, то відчуття вже були інші. Ця грань зтерлася і я вже відчула той скрип. Мабуть ввечері шкіра була більш жирна, тому був баланс разом з цим милом, але на ранок воно виявилося вже агресивніше для мене(

Чому я не люблю скрип? Бо тоді моя шкіра починає виробляти ще більше жиру.

То ж я можу його використовувати, коли буду впевнена, що достатньо жирна для нього 😅

Що стосується інших властивостей, то я їх не помітила. Хоча як мило може живити? Добре очищує і дякую.

Можливо воно добре підійде власницям супер жирної шкіри.