Олена В

Аплікатор Ляпко для обличчя

Аплікатор Ляпко  для обличчя
Аплікатор Ляпко  для обличчя
Аплікатор Ляпко  для обличчя
Аплікатор Ляпко  для обличчя
Аплікатор Ляпко  для обличчя

Обожнюю різні девайси для здоров'я і краси.

В свою б'юті рутину деякий час назад включила аплікатор ляпко лицьовий.

У мене він із нового дизайну. Якщо чесно,попередній дизайн був дуже непривабливий,з дивною ручкою і незрозумілого кольору. А цей дуже стильний і легенький.

У мене біла пластикова матова ручка в металевому каркасі з емблемою іжачка і сам ролик чорний. Дуже круто виглядає. Резина не пахла.

Характеристики девайса

Ширина (см) 2,3

Діаметр (см) 5,1

Крок голки (мм) 3,5

Кількість голок (шт) 204

Матеріал основи: гума медичного призначення

Склад голок: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло

У мене дуже ніжна і чутлива шкіра.

Але я люблю гольчасті килимки,аплікатор-валик універсальний,який я курсами використовую для шкіри голови. Дуже добре допомагає боротися з випадінням і взагалі масаж з ним-це насолода. Цей валик у мене майже рік,але я хаотично ним користувалася. Цим літом вирішила взяти за правило починати ранок з масажу ляпком. Бо читала відгуки і дивилася відео,реально хвалять за результативність.

І взагалі ультраприємно,що Україна виробляє такі круті вироби і по доступній ціні.

Що робить саме аплікатор для обличчя:

-дуже гарний лімфодренаж і знімає набряки

-підтягує в перспективі зморшки (треба на це час)

-покращує кровообіг,підтягує,тонізує

Які плюси,порівняно з мезоролером.

+ не треба дезинфікувати весь час,бо тут сплав 5 металів і він самодостатній в цьому плані (якщо ні з ким не ділитися). Я його мию в мильній воді раз на декілька днів і цього достатньо. Сушити феном.

+ немає контакту з кров'ю,не травмується шкіра

+не зтираються голочки,він з вами на дуууже довго

+можно робити масаж 12 курсів на рік: 3 тижні робимо,тиждень перерва(так заявляє виробник)

+дуже серйозна компанія,якій можно довіряти,в якої сотні відгуків і яка вже ринку багато-багато років

+це медичні вироби,все запатентовано

+протипоказань як таких немає(лише дуже серйозні хвороби).

+шкіра так приємно горить після масажу і краще сприймає різні активи чи коктейлі,сировотки та креми . Це абсолютно не боляче,навіть приємно дуже ( хоча я ніженка). Виробник рекомендує після масажу наносити сироватки чи креми. Я використовую пептидну сироватку і креми.

Іноді просто зволожуючий крем. Він швидко заспокоює шкіру.

Масаж починаємо з нижньої частини обличчя,з підборіддя і йдемо вгору. Підборіддя, по кості щелепи знизу блище до шиї та на обличчі, по губам не забуваємо, добре треба розім'яти щоки, жувальні м'язи,носогубки, біля носу, під очима , на скронях, між бровами,лоб і так далі. Якщо масажувати брови,то бровки стануть густішими,реально видно різницю і скоро. Обов'язково по масажним лініям. Є відео в ютьюбі,можна подивитися більш точно.

Кожну зону проробляю 10-15 разів. Щоб шкіра червоніла. Шкіра не проколюється і не травмується, і не болить. Лише дуже добре проганяється кров,лімфа, знімаються набряки ( це видно стає досить скоро).

На масаж обличчя витрачаю хвилин 8-10. Потім наношу сироватку. І закриваю кремом. Виробник рекомендує використовувати активи і т.п лише після масажу,а не до,щоб не пошкодити ролик.

Потім масаж шиї хвилин 5. Оминаємо зону щитовидки. І якщо є великі випуклі родимки,по ним не рухаємося. І знову сироватка і крем.

Такі масажики можна робити протягом 3 тижнів,потім перерва тиждень і знову. І так цілий рік.

Вже через 2 тижні регулярного масажу я побачила лімфодренажний ефект.

Шкіра підтяглася. У мене на щоці,на якій я полюбляю спати, починає формуватися малярний мішок. Так,ще в зародиші. Але це турбує.

Після 2 тижнів регулярних масажей і пептидних комплексів його вже менше видно зранку. Думаю,скоро зникне.

Звичайно зморшки так просто не підуть,але при регулярному використанні в комплексі вони будуть менше виражені,а неглибокі можуть зникнути повністю.

У мене одна тоненька зморшка на лобі майже зникла і вже розслабилася трохи одна зона на лобі.

Продовжую свій експеримент. Більш повний і розширений відгук з пептидними комплексами і фото результату обов'язково додам пізніше,ще мало часу для разючої різниці.

Дуже дякую за увагу!