Missmili

Nacomi Next Level Retinol 0,25% Бюджетний ретинол який справді працює!

Nacomi Next Level Retinol 0,25% Бюджетний ретинол який справді працює!

Nacomi-це польській бренд натуральної косметики з гарними складниками за доступною ціною.

Лінійка next level-призначена для різних потреб шкіри,тут можна знайти і ретинол, і сироватку з вітаміном C , і Ніацинамід і т.д.Кожен засіб має гарне якісне пакування(той самий ретинол йде з закритою помпою) і якісні безпечні складники.

Для ознайомлення я обрала Retinol 0,25%-це самий низький відсоток який був,вирішила що на літо буде достатньо)

Отже

Моя шкіра:

Комбінована(ближче до жирної),маю акне,постакне,чорні цятки на носі і щоках,розширені пори і перші зморшки.

Nacomi Next Level Retinol 0,25% Бюджетний ретинол який справді працює!
Nacomi Next Level Retinol 0,25% Бюджетний ретинол який справді працює!

Сироватку потрібно використовувати тільки на ніч,на сухе чисте обличчя,в ідеалі просто умитись,протерти обличчя серветками(чи рушничком) і хвилин за 10,нанести засіб.

Ретинол в міру густий,без якогось явного запаху,гарно розподіляється по шкірі,при нанесенні ніякого дискомфорту чи печіння не було.

Засіб призначений:

  • Для зміцнення шкіри
  • Розгладжує,зменшує дрібні зморшки
  • Має антивікову дію
  • Регулює роботу сальних залоз
  • Освітлює пігментні плями

Підійде для:

  • жирної шкіри
  • шкіри з акне і постакне,з пігментними плямами
  • зрілої шкіри зі зморшками

Після ретинолу шкіра м‘яка,мені навіть не потрібно було його закривати зволожуючим кремом,відчувався засіб комфортно.

Ретинол я використовую через день,але дівчаткам які вперше користуються ретинолом - раджу почати з ретинолових сходинок.

Мої враження:

Вже в перший тиждень я помітила,що пори суттєво звузились,в мене є на носі одна велика бісяча пора,і от саме вона затянулася і вже майже не помітна)

Також помітила,що тональний став краще лягати,бо шкіра стала більш гладка і наче відполірована.

За три тижні користування засобом в мене не вискочило ні одного підшкірника(тьфу-тьфу-тьфу),а в мене такий тип шкіри,що тільки один прищик загоїться,зразу вискочить інший((

Я чекала,що буде період коли мене від ретинолу посипить(бо від Cerave таке було)

але ні,все добре,ніякого періоду чистки не було)

Шкіра посвітліла,засяяла,постакне стало менш помітним,і в цілому вигляд став здоровішим.

Буду далі тестувати!

Фото-до зроблене 5.07

Фото-після 29.07

Ретинол від Nacomi мені зайшов)класно підійде для початківців,бо має не агресивну дію,результат дає швидко,приємний в використанні і має доступну ціну)

Наступного разу хочу спробувати концентрацію ретинолу вищу,а також обов‘язково замовлю ніацинамід і сироватку з вітаміном C))