Очищувальний бальзам для зняття макіяжу з мандарином Heimish All Clean Balm Mandarin

Очищувальний бальзам для зняття макіяжу з мандарином Heimish All Clean Balm Mandarin
Очищувальний бальзам для зняття макіяжу з мандарином Heimish All Clean Balm Mandarin

Хочете перетворити свою вечірню рутину на СПА-процедури? Це легко зробити з бальзамом Heimish All Clean Balm Mandarin.

Гідрофільний бальзам Heimish All Clean Balm - це засіб, що глибоко очищає шкіру обличчя, здатний видалити будь-який, навіть найстійкіший макіяж.

Засіб швидко розчиняє стійкі ББ-креми, помади, туш та інші косметичні продукти, а також усуває надлишки шкірного себуму.

Бальзам живить шкіру, зволожує її і насичує корисними компонентами, не залишає відчуття стягнутості.

Продукт має щільну текстуру, схожу на щербет.

При взаємодії з водою перетворюється на емульсію, як і у випадку з гідрофільною олією.

Засіб гіпоалергенний і підходить для чутливої ​​шкіри.

В мене також є звичайна гідрофільна олія, але до неї вже не тягнеться рука.

Гідрофільний бальзам використовую для:

  • зняття макіяжу
  • щоденне очищення шкіри обличчя від СПФ-крему (навіть, якщо не наносила макіяж)

Тобто, гідрофільний бальзам (або олію) я використовую кожного дня!

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: нанесіть бальзам на суху шкіру обличчя легкими масажними рухами, розчиняючи макіяж. Потім додайте кілька крапель води та продовжуйте масажні рухи до утворення білого молочка. Змийте засіб із поверхні шкіри теплою водою. Підходить для зняття макіяжу з очей та губ.

В чому різниця між класичним бальзамом і бальзамом з мандарином? Помітила різницю тільки в ароматі.

Бальзам з мандарином має легкий приємний аромат цитрусових, і трохи жовтого кольору в банці.

В повнорозмірній банці (120 мл) є зручна лопатка для набору бальзаму з банки, не треба туди лізти пальцями.

Після використання бальзаму обов"язково потрібно вмиватися гелем або пінкою для вмивання! Це обов"язкова умова двофазного очищення шкіри обличчя.

Я користуюсь бальзамом вже давно, але не прям кожен день. Бо змивати макіяж мені все ж зручніше рідкою гідрофільною олією. А от змивати СПФ з лиця цим гідрофільним бальзамом - це справжня насолода. Приємний цитрусовий аромат огортає тебе, поки ти його наносиш. Приємні відчуття на обличчі при розтиранні - бальзам тане від тепла рук. Для одного застосування потрібно зовсім трошки бальзаму - він дуже економний у використанні (з березня я використала трохи більше, ніж пів банки).

Бальзам круто очищуює шкіру обличчя, добре емульгується.

Очищувальний бальзам для зняття макіяжу з мандарином Heimish All Clean Balm Mandarin

Для першого знайомства з форматом гідрофільного бальзаму я купувала класичний у форматі міні 7 мл. Після першого ж застосування вирішила, що обов"язково придбаю повнорозмір.

А для того, щоб спробувати саме цей мандариновий бальзам, і зрозуміти, чи потрібен тобі повнорозмір - виробник представив міні-формат пробника, який теж можна придбати на Мейкап.

Раджу спробувати, тобі обов"язково сподобається!