A.

Легкий мінеральний сонцезахисний крем Pharmaceris SPF 50+

Легкий мінеральний сонцезахисний крем Pharmaceris SPF 50+

Я дуже люблю сонцезахисні креми з хімічними (органічними) фільтрами. Маю також одного представника з хімічними + мінеральними фільтрами із написом матуючий - і він справді матує, а також класно заспокоює шкіру через оксид цинку.

Однак, цього разу я звернула увагу на мінеральні сонцезахисні креми. Допис Людмили (https://club.makeup.com.ua/post/11289/) був корисним при виборі, тому цей крем одразу полетів у вішлист. Рекомендую ознайомитись, особливо круто бачити порівняння із іншими мінеральними санскрінами.

Додаю фото:

  1. Одразу після нанесення (я не наносила на вуха, щоб було видно контраст зі шкірою).
  2. Через 5 хвилин після нанесення на вулиці (як бачите, білий слід зникає і санскрін не видно).
Легкий мінеральний сонцезахисний крем Pharmaceris SPF 50+

Склад (вирішила розписати, бо коли Тамара це робить, це дуже корисно):

  • вода,
  • дикаприліл карбонат - олія, що надає відчуття оксамитової шкіри, робить сонцезахисні засоби легшими,
  • діоксид титану (нано),
  • оксид цинку,
  • ізогексадекан - розчинник, часто використовується у суміші з силіконами, щоб надати формулі ковзання,
  • ПЕГ-30 диполігідроксистеарат - популярний емульгатор "вода в олії",
  • рапсова олія - її запах тут відчувається 🗿,
  • олія насіння коноплі - її запах тут відчувається 🗿,
  • гліцерин,
  • тригліцерид каприлу - поширений емолент, що робить шкіру гладкою (складається з кокосової олії та гліцерину, має легку текстуру, прозорий, без запаху та нежирний),
  • гідроксид алюмінію - захисне покриття для діоксид титану,
  • сульфат магнію - стабілізатор в емульсіях "вода в олії",
  • гідроксиацетофенон - підсилювач консервантів, а також антиоксидант і заспокійливий засіб,
  • водень диметикон - зв'язувач пігментів, що використовується для гідрофобізації,
  • триетоксикаприлілсилан - світло-жовта рідина, що використовується для покриття мінеральних фільтрів, дозволяє засобу гарно розмазуватись.
  • екстракт квітів жимолості.
  • екстракт ламінарії охролевої.

Плюси:

  1. підходить для атопічної шкіри, малюків,
  2. білий колір зникає за декілька хвилин після нанесення,
  3. легко розмазується по чутливій шкірі - навіть краще, ніж мій санскрін на мінеральних + хімічних фільтрах,
  4. дуже гарно заспокоює чутливу шкіру та шкіру з акне.

Мінуси:

  1. легкий запах рапсової олії 🗿 та олії насіння коноплі 🗿 відчувається (але чомусь більше запах відчувається під прямими сонячними променями; спочатку я подумала, що це чути на вулиці не дуже приємний запах якихось квітів, а після прочитання складу все стало на свої місця:)),
  2. хоч засіб і не супер жирний, але й не матує - залишається такий собі healthy glow.

Більше мінусів не знайшла, але наскільки розумію, то легкий сяючий фініш для мінерального санскріну - це перемога 😊, бо багато з них жирні та сидять на шкірі як маска:) Все ж для мене це трохи незручно, коли волосся липне до обличчя, тому після цього санскріну я наношу на обличчя розчипчасту пудру.

Висновок: дуже гарний продукт з великим об'ємом (75 мл), який в доповнення до вашого догляду також матиме заспокійливий ефект для чутливої шкіри / шкіри після активів.