Lily♥️

МОЯ BEAUTY НОВИНКА! КРЕМ від SVR

МОЯ BEAUTY НОВИНКА! КРЕМ від SVR
МОЯ BEAUTY НОВИНКА! КРЕМ від SVR
МОЯ BEAUTY НОВИНКА! КРЕМ від SVR

Закінчився мій догляд AVENE, вирішила спробувати дещо з SVR. Раніше дещо пробувала, а саме тонік для обличчя SVR Фізіопюр ( блакитний) — і вражена не була. Цього разу вирішила спробувати лінійку Sensifne. Заспокійливий крем для чутливої ​​шкіри - Sensifine Hydra Creme – обʼєм 40ml.

Sensifine HYDRA — це крем, який дуже ефективно доглядає та заспокоює гіперчутливу шкіру, дуже добре переноситься та приємний у використанні.

Кремово-гелева текстура не залишає жирного або липкого шару.

Крім того, Sensifine Hydra не тільки піклується про комфорт надчутливої ​​шкіри, але й завдяки зменшеній кількості пластику долучається до світової тенденції турботи про нашу планету.

ЯК ДІЄ:

  • інтенсивно зволожує шкіру
  • заспокоює подразнення та знижує реактивність шкіри
  • дарує миттєве заспокоєння, усуваючи відчуття напруженості

Мінімалістична формула містить лише 10 інгредієнтів, 96% з яких натурального походження.

Інгредієнти були ретельно відібрані, щоб забезпечити полегшення та інтенсивне, тривале зволоження ніжної шкіри.

Формула SENSIFINE Hydra-Creme поєднує в собі активний інгредієнт: пантенол і 13% олії авокадо, завдяки чому інтенсивно заспокоює і зволожує шкіру. Він добре переноситься і дуже приємний у використанні.

СКЛАД: AQUAWATEREAU, PERSEA GRATISSIMA AVOCADOOIL, SQUALANE, PANTHENOL, 1,2‑HEXANEDIOL, ACRYLATESC10‑30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, XANTHAN GUM, CAPRYLYL GLYCOL, PENTAERYTHRITYL TETRA‑DI‑T‑BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, SODIUM HYDROXIDE

Повний розбір складу :

  • Очищена вода: зволожує шкіру
  • Масло авокадо: ніжне рослинне масло, живить і захищає
  • Сквалан: рослинного походження (з цукрової тростини); чудово проникає в глибокі шари шкіри, розгладжує, зволожує і стимулює клітини до самовідновлення
  • Пантенол: провідна діюча речовина (провітамін В5), має заспокійливу, протизапальну та антибактеріальну дію; має дбайливу та заспокійливу дію на подразнення, заспокоює свербіж та печіння шкіри
  • 1,2-Гександіол: інгредієнт подвійної дії - стабілізує формулу і має зволожуючий ефект
  • Каприлілгліколь: утримує воду, пом'якшує та розгладжує шкіру
  • Акрилат: зв'язує формулу, відповідає за освіжаючу, але нелипку текстуру
  • Ксантанова камедь: желюючий інгредієнт, що відповідає за консистенцію крему
  • Пентаеритритил тетра-ді-трет-бутил гідроксигідроциннамат: антиоксидант, захищає формулу.
  • Гідроксид натрію: підтримує правильний рН косметичного засобу

Тип шкіри обличчя: чутлива, нормальна, суха

без SPF

Спосіб застосування: денний, нічний, денний та нічний

Спосіб застосування:
Кінчиками пальців ніжно вмасажуйте крем Sensifine в обличчя та шию. Крем миттєво вбирається у шкіру, створюючи чудову основу під макіяж.

МІЙ ЗАТЕСТ: перше враження дуже позитивне! Крем не є важкий, але на вечір мені буде достатньо , зранку зараз я використовую лише SPF. Останнім часом від сонця шкіра буває досить роздратована, ну буду тестити,надія що підійде велика) Бо відгуки були дуже класні! Доречі кремчик нагадав мені мій улюблений Bioderma sensibio light. Буду тестувати і поділюся детальніше враженнями за 14 днів😉думаю буде достатньо , щоб зрозуміти.

МОЯ BEAUTY НОВИНКА! КРЕМ від SVR
МОЯ BEAUTY НОВИНКА! КРЕМ від SVR