wowmom

До цієї тональної сиворітки найчастіше тягнулась рука цього літа

До цієї тональної сиворітки найчастіше тягнулась рука цього літа

Привіт, красуні!

Зазвичай, на один сезон, я купую 2-3 тональні основи. Один тон - має світлий відтінок, та щільне покриття, інший крем - більш темний, але з легкою текстурою, і, звичайно, бб-ік, який підлаштовується під колір шкіри у будь-якій ситуації.

Але найчастіше, цього літа, я використовувала тональну гіалуронову сиворітку від L'Oréal.

До цієї тональної сиворітки найчастіше тягнулась рука цього літа

В нашій чудовій країні, нажаль, представлено всього два віддінки: 0.5-1 та 2-3.

Перший віддінок для мене занадто світлий, а от другий, з урахуванням того, що я люблю використовувати автозасмагу, підійшов, як не можна краще.

Особисто мені, не дуже подобається, що крем має піпетку. По-перше, це не гігієнічно, по-друге, горлятко пляшки постійно вимазується, і виглядає не естетично.

До того ж, ком має рідку текстуру, і може легко, при використанні, ляпнутись на одяг.

Тому, краще, спочатку фарбуватись (бажано а тому, що не шкода), а потім одягатись.

Сиворітка має легку косметичну віддушку, і спочатку, був відчутний запах спирту, але зараз, його немає.

Не знаю, чому иакг, може вивітрився?

Головне, що за час використання, жодних проблгзі шкірою не виникло.

На сьогоднішній день, я не маю особливих проблем зі шкірою, але не одноріднй тон, пігментацію, і сліди від акне - маю... нажаль.

До речі, варто сказати, що в мене нормальний тип шкіри, ближче до сухого. Тобто, блищить обличчя лише в дику спеку, а от шелушіння можуть з'явитися на раз два.

Сиворітку краще за все наносити пензлем. Спонж з'їдає занадто багато продукту, а руками... ну не люблю я руками, тому і не пробувала.

Варто зазначити, що якщо у вас є акне, або відкриті запалення, то крем нічого не перекриє, бо він занадто легкий.

Сиворітка призначена для вирівнювання тону, і все.

Вона дає красивий натуральний фініш, та її не помітно на обличчі.

До речі, на протязі дня, тон не окисляється.

В пори не западає, шелушіння не підкреслює (і не провокує).

Я б залюбки повторила L'Oréal Paris Alliance Perfect Nude, але поки що мене бентежить запах спирту, і ця "дурнувата" піпетка, до якої, я під кінець навіть звикла.

Та результат на обличчі мені подобається.

І якщо що, сиворітку мені не присилали огляд, я її купувала сама, ще до того , як це стало мейнстрімом:-)

Всім добра, та дякую за увагу 😘