YuliHrytskoff

Гідрофільна олія від українського бренду Terra Mater

Гідрофільна олія від українського бренду Terra Mater

Правильне очищення шкіри обличчя - це процедура багатоетапна і включає, крім гелю для обличчя або пінки, також і гідрофільну олію. Її перевага в тому, що вона підходить для очищення шкіри будь-якого типу, як проблемної з висипаннями, так і дуже сухої та чутливої. А крім якісного очищення, гідрофільна олія також з легкістю справляється і з розчиненням навіть найстійкішого макіяжу! Тому, гідрофільна олія - ​​це такий засіб, який здатний замінити безліч інших, але мало який засіб так якісно впорається з функціями, що виконує гідрофільна олія. У сьогоднішньому своєму відгуку я хочу розповісти про олійку, яка сподобалася мені за всіма своїми параметрами - Гідрофільна олія для проблемної шкіри обличчя Terra Mater Hydrophilic Facial Skin Oil.

Гідрофільна олія від українського бренду Terra Mater

Гідрофільна олія поміщена в непрозорий пластиковий флакон коричневого кольору, на обороті якого - інформація про засіб від виробника.

Дуже зручним є те, що флакон оснащений помпою-дозатором, який, до речі, працює абсолютно безпроблемно - не заїдає і не "плюється", подає засіб від найлегшого натискання. Зверху дозатор має ребристу поверхню - це дуже зручно, тому що пальчик не ковзає під час натискання на помпу.

Для гігієнічності дозатор міцно закривається прозорою пластиковою кришечкою.

Об'єм засобу - 100 мл.

Склад засобу дуже порадував! Практично всі компоненти – натурального походження, а отже, абсолютно безпечні для людини та навколишнього середовища. При цьому активними компонентами складу виступають такі інгредієнти:

  • олія персикових кісточок - містить лінолеву, ліноленову, стеаринову, олеїнову, пальмітинову жирні кислоти, вітаміни групи В та Е, біофлавоноїди, каротиноїди та мінерали. Має зволожуючу, протизапальну, ранозагоювальну, відновлюючу та тонізуючу дію;
  • масло виноградних кісточок - джерело флавоноїдів, природних антиоксидантів; містить незамінні жирні кислоти: лінолеву, олеїнову, пальмітинову та стеаринову. Розгладжує зморшки, освітлює темні кола під очима, підвищує синтез еластину та колагену;
  • кунжутну олію - містить цінні полівітаміни, мікроелементи, жирні кислоти, фосфоліпіди та фітостероли. Виводить токсини, загоює, пом'якшує та зволожує пошкоджену шкіру;
  • оливкова олія - універсальний гіпоалергенний засіб для зволоження шкіри, підвищення місцевого імунітету, насичення шкіри вітамінами та жирними кислотами;
  • масляний екстракт акації - прибирає висипання, зменшує виділення себуму;
  • масляний екстракт полину - активізує процеси обміну, виводить токсини, регулює роботу сальних залоз, загоює ранки, подразнення;
  • екстракт хвоща - знищує бактерії, знімає набряки та запалення, усуває почервоніння, очищує та тонізує шкіру;
  • ефірна олія лемонграсу - одна з провідних ефірних олій для боротьби із запаленнями, крім того вирівнює рельєф шкіри та покращує колір; стимулює процеси загоєння;
  • ефірна олія бергамота - нормалізує секрецію себуму, звужує пори. Підвищує тургор та еластичність шкіри, прискорює процеси регенерації;
  • ефірна олія грейпфрута - попереджає утворення комедонів, очищує та звужує пори, дренує та освітлює шкіру;
  • ефірна олія розмарину - сприяє розсмоктуванню рубців та шрамів, загоює пошкоджену шкіру, регулює секрецію себуму.

Консистенція олійки в міру рідка, текстура однорідна, масла не розшаровуються.

Колір. Олія абсолютно прозора.

Запах. Олія має дуже приємний освіжаюче-цитрусовий аромат, найбільш відчутна для мене нота - ефірна олія грейпфрута.

Я цю олію використовую в двох цілях:

1) для вмивання - тут дотримуюся рекомендацій виробника - кілька крапель олії наливаю в долоні, розподіляю її по них і масажними рухами наношу олію на суху шкіру обличчя, додаю трошки води та масажую шкіру ще хвилинку вже емульгованою олією. Після – змиваю водою, а потім – вмиваюся гелем або пінкою, щоб змити залишки гідрофільного масла.

Мені дуже подобається вмиватися цією гідрофільною олією! Вона дуже добре очищає пори від чорних крапок, звужує їх, а шкіру – від пилу, косметики, себуму. Після вмивання олією шкіра зволожена, підтягнута, свіжа, дуже м'яка - просто бархатиста на дотик! Вона дуже добре заспокоює шкіру, якщо на ній є подразнення чи почервоніння, насичує її корисними речовинами та дуже добре вирівнює тон та рельєф шкіри. При цьому, після вмивання олією ні жирного блиску, ні плівки, ні будь-яких інших неприємних відчуттів на шкірі не залишається.

2) для зняття макіяжу - наношу кілька крапель олії на зону навколо очей, масажую, додаю води, знову масажую і змиваю водою, а після - залишки гідрофільного масла та косметики змиваю пінкою, яка не щипає і не подразнює очі. Дане масло дуже добре розчиняє декоративну косметику - навіть суперстійку туш, підводки, матові олівці та помади - все йому під силу... Ну а про тональний крем, консилери і коректори я взагалі мовчу! Для зняття суперстійкої туші я просто додаю в процесі масажу трохи більше масла, або роблю процедуру двічі. Олія не подразнює слизову оболонку очей, не пече і не викликає набряків.

Ну а тепер хочу наочно показати, як справляється олія з декоративною косметикою. На фото "1" на руку зліва направо нанесено таку косметику: 1 – коректор для обличчя від Maybelline; 2 олівець для брів від Catrice; 3-6-гелеві олівці Avon Mark; 7-матовий олівець для губ від Catrice; 8 - туш для вій від Cherisher; 9 - туш для брів від Yves Rocher.

Додаю трохи олії (одне натискання на дозатор) - фото "2".

Масажую (як видно - косметика вже почала розчиняться) - фото "3".

Емульгую водою і знову масажую - фото "4".

Змила все під проточною водою - фото "5".

Як видно по фото – вся косметика розчинилася абсолютно! Тільки видніється пігмент, що в'ївся, від туші, але вона дуже стійка!
Тож ефективністю гідрофільного масла я дуже задоволена!

Таким чином, Гідрофільна олія для проблемної шкіри обличчя Terra Mater Hydrophilic Facial Skin Oil - дійсно високоефективний засіб, здатний не тільки якісно зняти навіть суперстійку косметику, але й сприятливо вплинути на шкіру обличчя, розчинивши будь-які забруднення на ній, очистивши та звузивши пори, зволоживши, наситивши її корисними вітамінами та мікроелементами, вирівнявши рельєф та тон шкіри, а також заспокоївши епідерміс. Після олії шкіра робиться бархатистою, а при її регулярному та правильному використанні значно скорочується кількість висипів! Та й ціна на неї більш ніж доступна... Звичайно, до покупки рекомендую!