Тетяна Супронюк

Сонцезахисний знежирений крем SPF 50+ Farmstay Oil-Free Uv Defence Sun

Сонцезахисний знежирений крем SPF 50+ Farmstay Oil-Free Uv Defence Sun
Сонцезахисний знежирений крем SPF 50+ Farmstay Oil-Free Uv Defence Sun

Сонцезахисний крем від корейського бренду Farmstay, як заявлено виробником, має ступінь захисту SPF 50+ РА+++. Це високий ступінь захисту від UVB та UVA-випромінювання. Сонцезахист забезпечується в основному фізичними фільтрами ОКСИД ЦИНКУ та ДІОКСИД ТИТАНУ, вони утворюють захисний бар"єр на шкірі і відбивають ультрафіолетові промені. Також у складі є додаткові сонцезахисні компоненти та рослинні екстракти. Не містить олій.

Перше враження від крему:

  • Стильна упаковка - крем в тубі, додатково є картонна коробка з гарним голографічним дизайном.
  • Зручний формат - туба з носиком.
  • Об"єм - 70 мл
  • Аромат приємний, косметично-квітковий. Я його відчуваю і на шкірі після нанесення. Хоча, багато хто пише що аромату немає. У мене він є, і при чому сильно виражений. Цей крем не підійте тим, хто любить косметику без запаху.
  • Ціна приблизно 200-270 гривень. Як на мене - помірна, особливо враховуючи об"єм 70 мл.
Сонцезахисний знежирений крем SPF 50+ Farmstay Oil-Free Uv Defence Sun

Для того, щоб ефективно захистити себе від сонячного випромінення, наносимо СПФ у достатній кількості - на дві фаланги пальців. Ця кількість крему необхідна для розприділення крему на шкіру обличчя, шиї та вух. Пам"ятаємо, що даний крем на фізичних фільтрах, які потрібно поновлювати кожні 2 години.

Завдяки видовженому носику крем зручно наноситься на пальці.

Крем має густу жирну текстуру.

Відео процесу нанесення я прискорила. Весь процес, від нанесення крему на пальці до повного вбирання на шкірі обличчя зайняв у мене хвилини 2.

Що можу сказати після тривалого користування кремом?

  • Крем дуже добре розподіляється по шкірі. Його не потрібно довго втирати чи чекати коли він вбереться. На відео я наносила 2 пальці тільки на обличчя. По кількості це наче багато, але то тільки на перший погляд. Не скатується.
  • Спочатку крем трохи вибілює візуально шкіру обличчя (це і не дивно, фізичні фільтри так завжди роблять). Але після повного вбирання шкіра не здається вибіленою.
  • Крем не залишає на обличчі жирної плівки
  • Після нанесення є липкість, вона з часом зникає (десь через 20 хвилин)
  • Крем дає фініш природної здорової шкіри. Не блищить і не матує - щось посередині.
  • Крем комформний на шкірі. Тобто, після нанесення є відчуття зволоженості шкіри, немає стягнутості.
  • Крем не дав мені побічних ефектів у вигляді забитих пор, нових висипань, печіння шкіри. Але ввечорі я обов"язково використовую двоетапне очищення шкіри. У мене це гідрофільний бальзам від Heimis https://club.makeup.com.ua/post/15507/ та пінка для вмивання Joko Blend https://club.makeup.com.ua/post/15457/
  • Даним кремом я користуюсь в ті дні, коли не наношу макіяж. Під макіяж, для хорошого захисту, потрібно наносити СПФ-крем на стабільних хімічних фільтрах.

Даний СПФ-крем мені сподобався. Рекомендую спробувати і вам!