Yuriivna 🌸

Derma E очікування та реальність

Derma E очікування та реальність

Цей виробник потрапляв інколи мені на очі,але я якось оминала його.Знаю,що примірники Derma E були у боксиках від Makeup,але я не виграла,тому вирішила придбати примірники,бо стало цікаво що це за виробник та підійде їх доглядова косметика моїй шкірі?

Набір,який для себе обрала,має два продукти,а саме:

  • Зволожувальний ультра-ліфтинг з ДМАЕ, мідними пептидами, ресвератролом та сливою какаду для пружності шкіри - Derma E Firming DMAE Moisturizer, 1.5ml
  • Концентрована ультра-ліфтинг сироватка з ДМАЕ, мідними пептидами, ресвератролом і DM Concentrated Serum, 1.5ml
  1. Зволожувальний ультра-ліфтинг з ДМАЕ та сливою какаду
  • Має "жирненьку" текстуру,для своєї шкіри я все ж таки обираю більш легкі варіанти.З цим продуктом дуже легко переборщити,особливо якщо Ви маєте комбі або жирний тип шкіри.
  • Аромат мені не подобається,я не скажу що особливо прискіплива до запахів косметики,проте тут явно повз мене.Для мене цей аромат має асоціацію аптечного сегменту косметики,наче тут присутні трави,які мені віддають гіркотою та терпкістю.Мені нагадує аромат мазі та гелі для спини.
  • Колір має білий,нічого особливого.
  • Поглинається ультра-ліфтинг не так добре як бажалось би,все ж таки я думаю,що це пов'язано з текстурою.
  • Обличчя після нанесення не буде матовим,воно буде мати реальний жирний блиск,а бути "млинцем" не бажаю)

Derma E очікування та реальність

2. Концентрована ультра-ліфтинг сироватка з ДМАЕ та з ресвератролом

  • Несподівано,але факт-має блакитний колір
  • Аромат знову ж таки проходить повз мене,не подобається,хоча мала надію,що він буде кращим,нейтральним або більш приємним.Аромати подібні за моїм відчуттям.
  • Шкіра після використання цього продукту стає м'яка та не має жирного блиску,це перевага.

Підведу підсумок:

Покупку не повторю,ці продукти мені не сподобалися.Моїй шкірі вони не підійшли та й аромат не додав позитиву)Можливо цей варіант примірників підійде сухій шкірі,але цей запах,м'яко кажучи не дуже.Для комбі та жирної шкіри не рекомендую,особливо зволожувальний ультра-ліфтинг з ДМАЕ та сливою какаду,тому що текстура як на мене,то надто важка для такого типу шкіри.