Чи дійсно захищає від сонця SPF від Cosrx

Чи дійсно захищає від сонця SPF від Cosrx

SPF чи дійсно він так важливий?

Так!!! Це напевно найголовніше що має бути у будь-якої людини кожного дня.

Раніше я не вважала спф чимось важливим і користувалась тільки влітку і тільки на пляжі. Згодом я виявила, що в мене доволі сильна алергія на сонце і почала користуватись частіше спф. Але це були бюджетні засоби які від спф мали тільки назву.

Так от, коли вже прийшов час і я почала повноцінний догляд за своїм обличчям, який включає кислоти, тоді почала шукати дійсно класний спф, який впорається з моїми вимогами. Саме тоді мою увагу привернув SPF від COSRX, який став невідмінним помічником моєї ранкової та вечірньої рутини.

Чи дійсно захищає від сонця SPF від Cosrx

Його структура спочатку мене налякала, він доволі білий і щільний та здавався занадто жирним.

Перший час він дійсно блищав на моєму обличчі та згодом став повністю поглинатись не залишаючи якогось сліду.

В мене комбі шкіра і влітку іноді лице від нього блищить але для мене це не є проблемою. Він неймовірно захищає від сонця. Нанесення макіяжу не викликає жодних проблем. І головною перевагою є те, що в мене він не скочується!

Так, засоби для догляду це доволі індивідуальна тема але мені він підійшов і тому я можу сміливо його рекомендувати. За свою ціну це неймовірний засіб який в свою чергу ще й дуже приємно пахне і зволожує шкіру 🪷