Vikulyk

Домашнє СПА з боксом від Shelly

Домашнє СПА з боксом від Shelly

Почну з дуже приємної олійки для нігтів і кутикули з чудовим фруктовим ароматом , не скажу, що це суниця, тим не менш пахне гарно.

  • Текстура жирненька, але доволі швидко вбирається.
  • Наноситься піпеткою, доволі рідка, часто я переборщую з засобом.
  • Пом'якшує кутикулу, шкіра і нігтьова пластина більш гладкі і доглянуті.
  • Великий об'єм, має вистачити надовго.
Домашнє СПА з боксом від Shelly
  • Сиворотка для зміцнення нігтів теж має жирненьку текстуру і теж наноситься піпеткою.
  • Нігті зразу виглядають значно доглянутішими. Я часто ходжу без будь-якого покриття, то це просто чудовий засіб, оскільки нігтьова пластина виглядає більш рожевою і здоровою, відрослий кінчик теж сяє білосніжністю.
  • Незнаю наскільки швидко з нею відновляться мої нігті, адже навіть не використовую щодня, люблю більше на вихід.

Дезодоруючий засіб для ніг. На щастя ноги в мене не потіють, але звичайно спробувала для експерименту. Впринципі згодом можна буде брати з собою в якісь довгі походи, в цьому випадку свіжістю ніхто не може похвалитись, має бути супер.

  • Свіжий аромат, доволі приємний.
  • Спочатку відчувається липкість, наче від лаку для волосся, потім за декілька секунд шкіра стає супер матова і свіжа, але немає відчуття сухості.

Скраб для рук і ніг класний! Раніше в мене був тільки для тіла, але цей прикольніший, він густіший і має більше скрабувальних частинок.

  • Запах крутий, наче лавандовий.
  • Відчутно в складі олійки, для більш бережного очищення.
  • Шкіра після нього свіжа і м'яка, при цьому зволожена.
  • Перетворюється в легку піну, легко змивається і не залишає слідів у ванній.

Гідрогелева маска для рук з пелюстками троянди-це просто відвал всього. Нагадує альгінантна маску для обличчя, яку ми змішуємо з водою.)

  • Там дійсно містяться пелюстки, що не може не тішити, це так приємно і естетично.
  • Має натуральний запах троянди, з якої роблять варення, я так обожнюю його, це мій запах дитинства
  • Шкіра рук дуже ніжна, шовковиста і чиста.
  • Пахне приємно, запах деякий час зберігається.
  • Я трохи розвела неправильну консистенцію і переживала, що незможу зняти маску з рук, але все вдалось легко.

І ще один цікавий продукт і дуже крутий: одноразові шкарпетки з емульсією. Ні це не пілінг, це зволожуючі шкарпеточки, які класно розм'якшуютт шкіру і допомагають легше зробити педікюр, також вони дарують неймовірне відчуття зволоженості і легкості ніжками, реально відчуття дуже комфортні і шкіра виглядає краще, крім цього у них приємний ванільний запах.

В упаковці 10 пар.

Висновок про продукти бренду

Все дуже ароматне і приємне, справжній СПА вдома, зате на пару секунд наче переносишся в якийсь готель. Зараз так хочеться себе відчути краще і побалувати, а такі штучки для догляду за різними частинами тіла реально піднімають самооцінку.