Yuriivna 🌸

Пінка для вмивання Pharmaceris з подарункового боксу від Makeup

Пінка для вмивання Pharmaceris з подарункового боксу від Makeup
Пінка для вмивання Pharmaceris з подарункового боксу від Makeup

Продовжую тестувати продукти з подарункового боксу.На огляді ніжна пінка для вмивання.На пляшці бачу літеру A,це означає що призначення пінки саме для чутливої та алергічної шкіри обличчя.

Я не можу стверджувати той факт,що я маю алергічну шкіру,це може бути звичайно,але рідко.Загалом використовую гелі для вмивання з більш глибоким очищенням.

Проте протестувавши пінку,вона мені сподобалась.

  • Дозатор гарний,видавлюється пінка без перешкод.Навіть не треба бовтати пляшку,пінка без зусиль виходить з дозатору.
  • При вмиванні немає печіння в зоні очей,тож сміливо можна змивати макіяж з очей.
  • Мені знадобилося два натиска дозатору,щоб вмити обличчя.
  • Аромат не яскраво виражений,проте все ж таки присутність як на мене, аптечної нотки має місце.
  • Тестура пінки легка та ніжна,наче "хмаринка".
  • В мене шкіра дуже схильна до жирності,тому я все ж думала,чи буде гарне очищення.Так,пінка очищує гарно,шкіра після вмивання гладенька та немає жирного блиску,який візуально бачу після того як прокинулася.
  • Після нанесення пінки на попередньо вологе обличчя,пінка трансформується в легку,не щільну та не в'язку тестуру гелю.І навіть змивається пінка добре та швидко,саме за рахунок такої текстури.

Загалом,пінка залишає після себе гарне враження,навіть не дивлячись на те,що я не алергік,пінка гарно очищує мою комбі,схильну до жирності шкіру обличчя.

Пінка для вмивання Pharmaceris з подарункового боксу від Makeup