YuliHrytskoff

Набір La Roche-Posay "Дерматологічний догляд для пошкодженої та подразненої шкіри"

Набір La Roche-Posay "Дерматологічний догляд для пошкодженої та подразненої шкіри"

Дерматокосметика аптечного бренду La Roche-Posay – моя давня любов! Так як у мене доволі чутлива шкіра – я знайома з досить багатьма засобами вказаного бренду, які не раз допомагали привести шкіру у нормальний вигляд та зняти подразнення.

Але треба розуміти, що аптечна дерматокосметика є доволі специфічною і тому знайомство з нею краще розпочинати з пробників чи мініатюр, адже коштує вона немало і буде прикро, якщо не підійде. Тому, коли в аптеках чи на Мейкапі з’являються різного роду мініатюри/подарункові упаковки La Roche-Posay, Vichy, для волосся – Kerastase – часто беру їх для знайомства з новими для мене засобами, а якщо я вже їх мала в наявності – використовую як варіант для сумочки, що дуже зручно.

На цей раз взяла Набір La Roche-Posay "Дерматологічний догляд для пошкодженої та подразненої шкіри" – всього в нього входять 4 мініатюри доволі популярних засобів бренду, два з яких я вже пробувала, а з іншими двома буду знайомитися вперше.

Набір мініатюр приїхав до мене запакованим у фірмову картонну коробочку з повним описом його вмісту та дією засобів на обороті упаковки. Кожен засіб у коробочці ретельно зафіксований у спеціальних кріпленнях в середині коробочки, що унеможливлює їх пошкодження під час транспортування.

Всього у набір входять такі засоби:

1) Заспокійливий відновлювальний бальзам для пошкодженої або подразненої шкіри обличчя і тіла немовлят, дітей та дорослих, 40 мл;

2) Термальна вода, засіб для догляду за чутливою шкірою, 50 мл;

3) Заспокійливий відновлювальний спрей-концентрат для подразненої або пошкодженої шкіри обличчя та тіла дорослих і дітей, 5 мл;

4) Легкий сонцезахисний флюїд, стійкий до води та поту, для чутливої шкіри обличчя, дуже високий рівень захисту від UVA та дуже довгих UVB променів SPF50+, 3 мл.

А тепер більш детально про кожен засіб.

Формула, що відновлює захисний бар’єр пошкодженої або подразненої шкіри всієї родини: для немовлят, дітей та дорослих. Ефективність доведена при багатьох показаннях: від незначних щоденних проявів подразнення шкіри до станів шкіри після естетичних процедур. Висока переносимість. Підходить для чутливої шкіри. Без віддушок. Містить Трібіому (пребіотичний комплекс), поєднаний з Пантенолом 5% та Мадекассосидом. Миттєво заспокоює, пришвидшує й покращує природний процес відновлення шкіри та зменшує прояв слідів загоєння. Збагачений антибактеріальними інгредієнтами – Цинком та Марганцем.

Даний бальзамчик – мій маст-хев!) Намагаюсь завжди закупляти хоча б один тюбик бальзаму про запас. Він дуже гарно знімає подразнення – лікую ним, зазвичай, руки, особливо в холодний період року (в опалювальний сезон в мене шкіра рук стає надзвичайно проблемною, сухою, інколи шкіра тріскається просто до крові), також мажу бальзамом личко дитині, коли виникають якісь подразнення. Зі своїми функціями він справляється на 100%!

В наборі мініатюр La Roche-Posay бальзам упакований в тару об’ємом 40 мл – вистачить не тільки спробувати, але й тривалий час користуватися засобом.

Для чутливої, схильної до алергічних реакцій, подразненої шкіри. Підходить для щоденного догляду дорослих, дітей, немовлят та вагітних жінок. Має заспокійливу та протизапальну дію. Зменшує свербіння та почервоніння шкіри. Природно збагачена селеном - антиоксидантом, що нейтралізує дію вільних радикалів. Поєднання мінеральних солей та мікроелементів надає унікальні пребіотичні властивості для відновлення та збалансування мікробіому шкіри.

А цю термальну воду я пробуватиму вперше, так як раніше, зазвичай, користувалась Avene.

В наборі мініатюр La Roche-Posay термальна вода упакована в тару об’ємом 50 мл – прекрасний варіант для сумочки і цілком достатньо, щоб сповна «розпробувати» засіб!

Для подразненої або пошкодженої шкіри обличчя та тіла для дітей з чотирьох років та дорослих. Містить Пантенол 5% та Мадекассосид. Заспокоює та відновлює захисний бар’єр шкіри.

Спрей-концентрат, як і термальну воду, я також раніше не пробувала, тому тестуватиму його вперше. Хочу випробувати його після чистки і, якщо ще залишиться – після пілінгу, який планую провести в кінці осені, коли сонце вже буде не таким активним, щоб уникнути пігментації шкіри.

В наборі мініатюр La Roche-Posay спрей-концентрат упакований в тару об’ємом всього 5 мл – малувато, звичайно, але разів на 3-4 має вистачити, думаю, мені цього буде достатньо, щоб побачити ефективність засобу і вирішити, чи купувати його в повноформатному об’ємі.

Запатентована у Франції та виключно для La Roche-Posay, нова розробка – фільтр Мекзорил 400, який забезпечує захист навіть від дуже довгих УФ-променів (частина сонячного спектру 380 – 400 нм), тим самим допомагає захистити клітини шкіри від пошкоджень УФ-променями.

Дуже люблю цей сонцезахисний флюїд La Roche-Posay! В нього принципово інша текстура в порівнянні з іншими, традиційними сонцезахисними засобами. Консистенція в нього дуже ніжна, дещо рідкувата – нагадує молочко, абсолютно не жирна, не вибілює шкіру та поглинається повністю буквально за руками. Для жирного чи комбінованого типу шкіри – просто знахідка!

В наборі мініатюр La Roche-Posay сонцезахисний флюїд упакований в тару об’ємом також всього 5 мл – чисто спробувати, на довго не вистачить, але для знайомства з продуктом – теж непоганий варіант!

Загалом, Набором La Roche-Posay "Дерматологічний догляд для пошкодженої та подразненої шкіри" я залишилась дуже задоволеною і рада, що купила його по тій вигідній ціні, яка зараз представлена на сайті. Це чудова можливість протестувати нові засоби, чи мати улюблені продукти у мініатюрному пакуванні, які так зручно носити з собою в сумочці, чи брати у нетривалу подорож! Та й подарунком такий наборчик також буде чудовим!

Тому дуже рекомендую до покупки, поки він ще є в наявності і з хорошою знижкою!