Lily♥️

Гель для обличчя та тіла SVR GEL LAVANT TOPIALYSE : NEW

Гель для обличчя та тіла SVR GEL LAVANT TOPIALYSE : NEW

Закінчилися мої уоюблені пінки для вмивання від Avene та Nuxe. І от я була перед вибором чи знову придбати вже перевірену від Bioderma ( рожеву Sensibio) , але вирішила вже спробувати щось таки з SVR далі, бо крем ,дівчатка , ще хоч і не прошло 14 днів з моменту придбання, але я вже задоволена, тому вирішила спробувати саме гель з лінійки Топіаліс – GEL LAVANT TOPIALYS гель для обличчя і тіла, очищаючий, для сухої і чутливої шкіри, 200 мл.

  • Основний активний компонент цього гелю рослинний гліцерин: незамінний зволожуючий засіб, який зберігає вологу у шкірі та забезпечує оптимальне зволоження шкіри, зберігаючи при цьому шкірний бар’єр.
  • Завдяки омега-3-6-9 жирним кислотам, гель пом'якшує шкіру і зменшує свербіж.
  • Прозорий гель утворює ніжну піну, яка легко змивається. Ніжний фруктовий аромат не викликає алергії.
  • Засіб не містить мила, має фізіологічний рівень pH і підходить для шкіри обличчя і тіла дорослих, дітей і немовлят.
  • Може використовуватися для очищення шкіри голови немовлят. Не подразнює очі.
  • Без парабенів. Протестований під контролем дерматологів, офтальмологів і педіатрів. Гіпоалергенна формула.

Спосіб застосування : нанести на вологу шкіру, спінити та змити водою, потім шкіру акуратно витерти.

СКЛАД: TOPIALYSE GEL LAVANT містить лише 10 інгредієнтів на 89% натурального походження. Біорозкладану формулу було перевірено, щоб переконатися, що вона не має негативного впливу на ендокринні механізми. Обволікаюча кремова піна характеризується ніжним ароматом без алергенів.
Без мила. фізіологічний pH. Гіпоалергенний. Гель містить саме Олефінсульфонат натрію C14-16 – це суміш поверхнево-активних речовин, що не містить сульфатів і має більш м’яку дію у порівнянні з лаурилсульфатом.

INGREDIENTS: AQUA / WATER / EAU, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, COCO-GLUCOSIDE, COCO-BETAINE, GLYCERIN, PARFUM (FRAGRANCE), CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM PHYTATE.

ОТОЖ ПО-ПОРЯДКУ :

1. ПАКУВАННЯ: я придбала засіб в тубі без дозатора 200 ml ще є більший обʼєм: 1 л вже з дозатором, але поки для мене це занадо велики обʼєм. Саме в обʼємі 200 мл як і доречі в Laroshe Lipikar я пробувала форма кришки така, що гель може виливатися, тому тримаю перевернутим.8/10

2. ТЕКСТУРА: гель має рідку консистенцію, тому розхід може бути великим, аромат приємний, не сильно виражений, але досить відчутний, мені сподобався 8/10

3. ВІДЧУТТЯ НА ШКІРІ: я наношу гель на долоні вспінюю і тоді наношу на обличчя, гель в долонях перетворюється на емульсію,приємний. 10/10

4. ЯКІСТЬ ОЧИЩЕННЯ: мені сподобалося, не сушить, є відчутия свіжості і шкіра гарно виглядає. Я навіть спробувала просто змити туш( але в мене дуже легко були профарбовані вії вдалося гарно) Отож 10/10

5. ВАРТІСТЬ: обʼєм 200 мл вийшов біля 310 грн– для гарного очищення це супер-ціна на сьогодні.

Отож я справді задоволена своєю новинкою і даремно недооцінювала бренд SVR. Бо по одному засобу (тоніку), який раніше спробувала зробила висновок) і рука не тягнулася. А крем теж доречі дуже класний. Отож мій висновок, відгуки добре, але всеодно як завжди найкраще протестувати на собі.

Гель для обличчя та тіла SVR GEL LAVANT TOPIALYSE : NEW
Гель для обличчя та тіла SVR GEL LAVANT TOPIALYSE : NEW
Гель для обличчя та тіла SVR GEL LAVANT TOPIALYSE : NEW
Гель для обличчя та тіла SVR GEL LAVANT TOPIALYSE : NEW
Гель для обличчя та тіла SVR GEL LAVANT TOPIALYSE : NEW
Гель для обличчя та тіла SVR GEL LAVANT TOPIALYSE : NEW
Гель для обличчя та тіла SVR GEL LAVANT TOPIALYSE : NEW
Гель для обличчя та тіла SVR GEL LAVANT TOPIALYSE : NEW
Гель для обличчя та тіла SVR GEL LAVANT TOPIALYSE : NEW
Гель для обличчя та тіла SVR GEL LAVANT TOPIALYSE : NEW
Гель для обличчя та тіла SVR GEL LAVANT TOPIALYSE : NEW