Sas

Бюджетна автозасмага від Eveline — красивий тон і гладка доглянута шкіра, що сяє здоров'ям

Бюджетна автозасмага від Eveline — красивий тон і гладка доглянута шкіра, що сяє здоров'ям

Не знаю, як ви, але я дуже люблю коли моя шкіра має легкий відтінок засмаги. Обличчя одразу набуває здоровішого та відпочившого вигляду, візуально розладжуються нерівності і навіть постава стає більш підтягнутою. Думаю вже багато хто знає про шкоду солярію та ультрафіолету, і тому все частіше вибирають автозасмагу.

Не буду приховувати, конкретно цю автозасмагу від Eveline я взяла через її екстранизьку ціну — всього 64₴ за 100 мл продукту — я вважаю це більш, ніж бюджетним.

Такти типом продукту я користуюсь вперше і, якби він мені не підійшов, цієї суми було б абсолютно не шкода.

Колір я обрала темний, адже шкіра в мене досить смугла і світлий, на мою думку, не дав би їй потрібної пігментації.

А ще моя шкіра має досить неприємну властивість — зимою, в період без сонячного світла, вона блідне і замість приємного оливкового відтінку стає насичено… жовтою.

Так, 5 місяців на рік я ходжу наче хвора жовтухою.

Успішно коректую це холодними відтінками тональних основ, проте хотілось би, щоб шкіра мала гарний вигляд і без макіяжу.

Я розраховувала, що автозасмага мені з цим допоможе і, забігаючи наперед, так воно і сталось.

Бюджетна автозасмага від Eveline — красивий тон і гладка доглянута шкіра, що сяє здоров'ям

Кольорова гама тюбика вдало імітує відтінок засмаги, яку ви отримаєте, використовуючи цей косметичний продукт.

Золотисті написи (вони не стираються з часом) викликають в думці стійкі асоціації з літом, сонцем і теплом.

Ввечері, прийнявши душ і не чекаючи ніякої каверзи, я відкрила кришечку золотистого кольору, і тут мені на руку вилилося щось, що нагадує воду!

Найбільш вдале порівняння буде з дуже розбавленим шампунем.

Ця рідина не пінилася, проте стрімко витікала з футляра, коли я на нього натискала. Все це лилося мені на руки та на поверхню столу тому довелося покласти тюбик на целофановий пакет (до речі, плям ніде не лишилося).

Ситуація посилювалася ще тим, що рідина була абсолютно безбарвною.

Я в паніці наносила на тіло шар за шаром цього польського косметичного продукту спочатку на одну руку, потім на іншу. Потім було змащені ділянки шиї, грудей, а також живіт, спина та ноги.

Візуально неможливо було зрозуміти, де засіб вже нанесений, а де ще ні, тому я орієнтувалась виключно на тактильні відчуття.

Оцінила цей засіб я після того, як відчула, що він буквально миттєво вбирається в шкіру і моментально робить її шовковистою.

Причому про жодну липкість навіть говорити не доводиться. Навпаки, шкіра стає матовою.

Що стосується засмаги, то вона проявляється на тілі поступово. За годину можна буде побачити лише трохи засмаглу шкіру. Через три години після нанесення засобу інтенсивність кольору буде значно вищою.

Я переважно наношу автозасмагу після душу мінімум за дві години до сну (щоб не бруднити наволочки), так от, на ранок можна помітити максимально яскравий відтінок.

Аромат абрикосового варення можна вловити навіть не відкриваючи флакон.

Також тішить той факт, що виражений аромат косметичного продукту позбавлений неприємних ноток, що притаманно аналогічним засобам від інших брендів, і навіть має властивість з часом трансформуватися у той запах, який притаманний шкірі після купання у морській воді. Причому нюх ще вловлює якісь маслянисті нотки – запах дуже схожий на спеціальні пінки і лосьйони, що запобігають обгоранню на сонці.

Тобто імітація відпустки виходить дуже вдалою не тільки завдяки гарній засмагі, а й тим приємним ароматам, які ми відчуваємо на морських курортах.

Якщо додати до всього сказаного вище, що засмага тримається на тілі трохи менше двох тижнів і плавно сходить, то ви зрозумієте, чому я ввід неї в такому захваті.

Виробник, до речі, вказав що засмага тримається тільки 7 днів, чим явно себе недооцінив.

Звичайно, не обійшлося і без дрібних недоліків: засіб дуже швидко змивається з обличчя (протягом двох-трьох днів), так що альтернативним варіантом стане покупка пудри темнішого відтінку.

Відкритий футляр потрібно тримати у горизонтальному положенні та бажано у правій руці, щоб рідини з нього випливало якнайменше. Як результат, засіб доведеться наносити на тіло лівою рукою. Те ще завдання для правшів.

Насправді, не те, щоб це було якоюсь особливою таємницею, але я завжди користуюсь саме таким алгоритмом і ще жодного разу не мала проблем з автозасмагою.

Отже:

  1. Завжди перед нанесенням я використовую скраб для тіла або пілінг для обличчя, щоб прибрати сухі частинки шкіри.
  2. Після ескофілації зволожую шкіру кремом, оскільки автозасмага водночас і сушить шкіру, і може забивати пори. Даю крему трохи вбратися.
  3. Наношу автозасмагу починаючи з ніг і закінчую обличчям. Відразу після нанесення мою руки.
  4. Чекаю коли вбереться та висохне наношу ще один шар, мию руки.

Ось і все, дотримання цих нехитрих правил зведе до мінімум казуси з нерівномірним тоном засмаги.