ksnklb

Що я скажу за Спрей-кондиціонер від Mermade? 🧜🏻‍♀️

Що я скажу за Спрей-кондиціонер від Mermade? 🧜🏻‍♀️

Починається ця історія з кучерів😅 Так сталось, що я захотіла гарні кучері і заплела колосок і все було б прекрасно, якби не дощ зранку, що зробив з мого волосся незрозуміло що)) У мене волосся пряме і рівне від природи. Тому був знайдений вихід – побризкати кондиціонером і розчесати, щоб вирівнялось. Заодно це стало хорошим випробовуванням для спрею.

Що я скажу за Спрей-кондиціонер від Mermade? 🧜🏻‍♀️


Банка білого кольору 150ml, зі справним дозатором. Дизайн нагадує про дівчачі фільми кінця 90's, початку 00's. Він лаконічний, милий, нічого зайвого.
Аромат солодкий, на волоссі залишається, але майже не помітно.


Лягає на волосся добре, одразу після розбризкування є липкість. Розчісування не полегшує, волосся ніби склеюється чи заплутується.
Після розчісування волосся не супер рівне, але рівніше, трішки є пухнастість, але не сильно.
Після першого нанесення є блиск.
Я користувалась протягом 3-х днів перед розчісуванням раз в день.
Вже на другий день застосування спрею стало забагато на волоссі, розчісування було легким, але після спрею залишалась липкість, яка не зникала і саме волосся стало твердіше, через що трішки заплуталось. І взагалі по відчуттях ніби брудне, не бачу блиску і вау ефекту.
Додаю фото волосся після першого застосування та на третій день користування.

Гортайте фото

І так, я вирішила не ставити хрест на спреї і спробувати застосувати на рівне волосся.
Після робочого дня і хвостика наношу спрей на кінці та розчісую. Далі на фото можна побачити результат після спрею та розчісування.
Розчісування було легким, пухнастості немає. Візуальні заломи на довжині помітні. Мені не подобається легка липкість після спрею, вона з часом проходить.
На другий день вирішила теж нанести і все нормально, не липке, гладке, не заплутується, є блиск.

Навіть не знаю, що казати за цей спрей: при першому тестуванні у мене було заплетене волосся, а при митті я наносила маску.
При другому тестуванні я наносила бальзам і не заплітала.
Тому спробую втретє протестувати. Поки маю думку, що спрей просто накопичується на волоссі, тому якщо його багато наносити, може бруднити і сплутувати його.

Гортайте фото

Також після робочого дня і хвостика наношу спрей і розчісую, результат можна побачити на фото. Волосся краще розгладилось, взагалі виглядає гарно, блискуче, легко розчісується, не заплутується.
Цього разу мила волосся іншим шампунем та наносила маску.
Одразу після несення відчувається липкість, але вона проходить.
Ефект такий же як і після другого тесту.

Гортайте фото

Колір волосся відрізняється через освітлення))


Ох, це була довга історія, цікавий досвід експериментування, який трішки втомив...


Що я скажу за спрей:
-Не поганий варіант, якщо волосся здорове, не жорстке.
-Супер ефекту розгладжування немає, але вирівняти після хвостика може.
-Помітила, що може накопичуватись на волоссі, якщо перестаратись з нанесенням.
-Перше використання, можливо, було невдале через натуральний шампунь.
-У майбутньому буду дуже обережна з кількістю нанесення цього спрею, цю баночку закінчу, а от другу навряд візьму.

Aqua, Cetrimonium Chloride, Hydroxyethyl Urea, Pentylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Behentrimonium Chloride, Hydrolyzed Silk, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Panthenol, Parfum, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Sodium Benzoate, Hexylcinnamal, Linalool.