Medi peel , то є любов ❤️

Medi peel , то є любов ❤️

Корейська косметика вже давно покорила серця споживачів, і я також не виключення.

Один із моїх улюблених брендів "Medi peel", без перебільшення скажу, що це любов з першого знайомства.

Герой сьогоднішнього поста пептидний крем для обличчя " Volum tox peptide 9", його я купую вже 2-й раз і цілком задоволена.


Пакування та склад


Засіб знаходиться в скляній баночці, з натяком на елегантність.

Сам крем майже без запаху, легка віддушка присутня, але вона не дратує, це для мене плюс, адже раніше купувала гарні засоби, та не могла ними користуватись через ароматизатор.

Але повернемося до крему, він має легку, танучу текстуру, швидко поглинається, не залишаючи ніяких неприємних відчутів.

В складі засобу 9 петидів і 4 види гіалуронової кислоти, які направлені на омолодження шкіри, зволоження та регенерацію клітин.

Крем універсальний, тому підходить для будь-якого типу шкіри, у мене жирний, тому я хвилювалася чи не жирнитиме він мені шкіру ще більше.

Але, наживо, ні, не жирнить, крем швидко поглинається не залишаючи липкої плівки, не скочується ( що не може не радувати), добре зволожує, але не перенасичує.

Крем я використовую разом із зволожуючою сироваткою "9 peptid Volume Bio tox" вже більше року, тому можу сказати що результат дійсно є, шкіра стала набагато краще виглядати, головне - регулярний догляд.
.