molena

Хайлайтером по зубах

Хайлайтером по зубах

Curaprox Be You Rising Star Toothpaste

Чи не давила мене жаба купляти пасту з таким цінником? Ще й як! Але я любитель гойдалок: від "жити треба скромніше та економніше" до "живемо один раз". Оце на віражі "скоро кінець світу, а я так і не спробувала пасти Curaprox", вона в мене і з'явилися.

Можна було б взяти міні-версію, та за ціною вигідніше купити повномір. Порівняйте:
10 мл - 100 грн
60 мл - 370 грн

Люди, це офігенна паста. На цьому можна завершувати відгук. До побачення, всім щастя, здоров'я, довгих років життя.👋

Але ще кілька слів. Вірніше відповідей на питання, які б могли з'явитися у вас.

🟡Що то за жовті кульки в пасті?
- Це такі мікро-ганчірки, часточки целюлози, які типу протирають поверхню зуба. За текстурою м'які та поступово розчиняються.

✨️А чого вона так сяє, блискіток насипали?
Не вистачало нам ще наїстися глітеру😡
- Стоп обуренню! Пасти Curaprox не містять мікропластик. Так виглядають
mica - природна слюда, до речі, всі мінеральні хайлайтери зроблені на її основі
та
silica - мінеральний порошок з діоксіду кремнію, може сяяти всіма кольорами веселки.

🦷Чи справді ця паста відбілює зуби?
- Так, це правда! Ні, ну ясно, що це не відбілювання у стоматолога, але ефект помітний.

А також паста добре вичищає, хоча і мало піниться, не пече, не робить зуби чутливими, має приємний цитрусово-м'ятний присмак та безпечний склад.

Буде нагода, спробуйте)

Хайлайтером по зубах
Хайлайтером по зубах
Хайлайтером по зубах
Хайлайтером по зубах
Хайлайтером по зубах

А тепер, використавши вже 2 пасти від Curaprox із серії Be You, хочу доповнити свій допис.

Враження від "Бергамот-грейпфрут" залишаються незмінними. Це чудова паста!

На хвилі захоплення я купила ще одну, але іншого смаку "Яблуко-алое". І вона мені сдалася гіршою, тому що не так добре вичищає зуби. Наприкінці дня вже відчувається наліт на бокових поверхнях жувальних зубів. І ще ця паста не так помітно відбілює.

Враховуючи, що вартість зросла вдвічі, від того часу, як я купувала ці пасти, то саме "Яблуко-алое" не можу рекомендувати.