DARIIAKOVACH

Nextbeau корейський бб з spf. Чому така ціна? 🤯

Nextbeau корейський бб з spf. Чому така ціна? 🤯

Я довго придивлялась до бренду і думала,що б купити на затест. По збігу обставин у мене закінчився бб крем,тож я вирішила почати саме з нього,а тим більше з Спф 50

Nextbeau корейський бб з spf. Чому така ціна? 🤯
Nextbeau корейський бб з spf. Чому така ціна? 🤯
Nextbeau корейський бб з spf. Чому така ціна? 🤯
Nextbeau корейський бб з spf. Чому така ціна? 🤯
Nextbeau корейський бб з spf. Чому така ціна? 🤯

Почну зі складу,бо це найперше,що мене зацікавило в ньому. Корея,спф,бб ну і ціна..

Склад:

Water(Aqua), Cyclopentasiloxane, Ti-tonium Dioxide, Butylene Glycol, Cyclohexasiloxane, Ethyl-hexy| Methoxycinnamate, Zinc Oxide, Cyclomethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Arbutin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, 4-Methylbenzylidene Camphor, CI

77492, Dimethicone, Ozokerite, PEG- 10 Dimethicone, Sodium Chloride, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Cro-sspolymer, Phenoxyethanol, Sorbitan Sesquioleate, Iso-dodecane, CI 77491, CI 77 499, Triethoxycaprylylsilane, Methicone, PEG/PPG-19/19 Dimethicone, Hydrolyzed Collagen(1,000ppm), Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Disteardimonium Hectorite, Fragrance(Parfum), Adenosine, Propylene Carbonate, Butylphenyl Methyl-propional, Benzyl Benzoate, Alpha-Isomethyl lonone, Citronellol, Geraniol

Як для мене доволі хороший,але тут кожному своє

Візуально дуже сподобався бб,саме упакування,воно гарне,просте і зручне. Я люблю такого плану тюбики

Як щодо відчуттів,відтінків?

Відтінки всього два, light beige і natural beige. Я не з дуже блідих,але і не смаглява.Та обрала все ж 02,адже 01 мені здався занадто світлим+я не люблю світлі тональні

По текстурі,відчуттях,нанесенні і носінню(є таке слово?🙈)

Крем достатньо рідкий,але тримає форму не розтікається. Аромат майже відсутній

По відчуттях-нічого. Я його взагалі не відчуваю на собі,ніби нічого і не наносила.

Наношу я вологим спонжем,як звичайний бб

Дуже легке тонування і досить добре вирівнює тон,не забивається у складки,не жирнить,не сушить. Просто комфортний бб

Я справді шукала недоліки,може окисляється,може скочується,погано пахне. Але ні,все комфортно і гарно

Я просто не можу повірити,що він стільки коштує

199 грн

Це смішна ціна за справді хороший продукт

Я з 10 жовтня тут,у клубі,з самого-самого початку і обравши нішу «бюджет» жодного разу не пожалкувала. Всі ми можемо гарно користуватись діором,знаходити плюси і мінуси в обаджі. А от знайти класні продукти в дуже низькому ціновому сегменті-це ще той челендж,мені подобається шукати і пробувати.

Бренд nextbeau заслуговує на увагу і я спробую ще і інші товари на які вже поклала око

Дякую за увагу🫶🏼