DARIIAKOVACH

«Я вибачаюсь,а де Назар?» Bielenda

«Я вибачаюсь,а де Назар?» Bielenda

Почну здалеку. Я страждаю на висипання через тональні,більше ні від чого такої реакції не отримую. Цього разу зробив таку біду мені Lamel smart skin.

Можливо це не надпроблема для когось,але для «завжди з чистим обличчям дівчинки»-це катастрофа

Я звикла бачити себе без висипань,підлітковий вік пройшов без них,та і взагалі не памʼятаю щоб мала не чисту шкіру

А ось в 16,17,18 коли щодня почала наносити різні тональні (де склад ніхто не читав),подекуди зʼявлялись вони,та майже одразу проходили з відміною засобу. Чим старша стаю-тим повільніше вони зникають і їм потрібна допомога. Мені казали,що це комедони. Я не знаю вони це чи ні,тому в цьому пості їх так і зватимуть

Отже 5 серпня у нас був потяг з Закарпаття в Київ і на «екскурсії» в Є,я побачила його. Той самий тонік з тіктоку. (Боже,який він там дієвий,золотий просто). Ну короче,придбала я його,а то що це я досі без нього

Зранку 6 серпня,коли нарешті вдалось прийняти душ після потягу я вирішила спробувати

Але спершу зробила ось це фото. Свій «результат» тонування обличчя

Я читала,що за два тижні вже помітно результат,та не вірила.

Користувалась я ним рівно тиждень з неділі по неділю. Двічі на день,зранку і ввечері. Також окрім тоніка я використовувала крем-пінку CeraVe (про неї тут: https://club.makeup.com.ua/post/16235/ )

Це просто водичка,без сильного аромату,без печіння,без неприємного відчуття липкості чи чогось подібного. Він не сушить і не стягує. Єдине-це трошки червоніє лице на пару секунд

Воно і не дивно,в складі кислоти

Власне і сам склад:

Aqua (Water), Niacinamide, Glycerin, Mandelic Acid, Lactobionic Acid, Sodium Lactate, Lactic Acid, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Polysorbate 20, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, DMDM Hydantoin, Parfum (Fragrance), Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Limonene.

А результат бачите самі. Мені подобається,я задоволена покупкою і впевнена,що ще за тиждень-моє обличчя буде ідеально чистим без «залишків» висипань

А вирішувати вже вам🫶🏼