Винник Катерина

Патчі. Mills vs Mermade

Патчі. Mills vs Mermade

Патчі...

колись я не могла уявити ранок без них - настільки стала реклама поникла в мої звички)))

"підсадили" подружки. У них є проблема з набряками по ранках. І вони знімають їх саме патчами.

Моєю ж проблемою є синці (чорні кола) під очима. і з ними патчі не впораються. Як і креми. Для цього треба комплексний підхід - сон, спокій, харчування та догляд. Але цього я не одразу зрозуміла)) тому купувала одну за одною банки з патчами в надії знайти чудодійний склад, який допоможе і мені вирішити свою проблему, як дівчатам з їх набряками)))

Патчі. Mills vs Mermade
Патчі. Mills vs Mermade

Давайте тепер розглянем ці два продукти блище.

1) пакування.

обидва продукти в пластикових контейнерах з захисними пластиковими мембраеами, на яких є зручна ручка. Контейнери були запаковані в картонні коробочки, без слюди.

2) ложечки.

обидва продукти мають ложечки для витаскуваня патчів. Але ложечка Русалки - то швидше такий собі шпатель. вона швидко загубилась. Бо маленька. Я її помила, а потім не знайшла, щоб вкласти назад в контейнер😅

ложечка від Florence by Mills - то вже повноцінна ложечка (ще трохи - і нею можна приколи дитині вводити🤣). насправді, мені такі зручніші. Я нею і користуюсь тепер для обох патчів.

3) форма.

русалка - стандарт для патчів. Мілз - віртуозно вигадані форми (в мене "хмаринка", є ще різні форми і кольори а-ля рожевий дельфін )

4) наповнення.

русалка плаває у морі... морі з вітамінно-енергетичного комплексу. патчі дійсно плавають. Рідини тут не пожалкували.

Мілз обрав гелеподібне наповнення .

5) міцність.

як і всі патчі - вони обидва тендітні. Проте русалки більш товща і грубіша, ніж Мілз. Але не критично. При необережному поводженні ламаються і рвуться обидва)))

6) носіння .

За рахунок великої кількості рідини Русалка спадає. Не тримається на місці. Перші хвилин 5 вона, мабуть, прагне повернутись назад у море))) а тоді звикає вже до своєї долі і лежить рівненько.

Мілз (за рахунок гелю) прилипає моментально і тримається весь час на одному місці.

7) ефект.

однаковий.

за рахунок а-ля компресу шкіра виглядає наповненою, зволоженою. Дрібні зморшки розгладжуються... але це недовго. Якщо не закрити кремом - і годину не протримається.

синці нікуди не діваються.

стосовно набрЯків - не можу сказати, цим не страждаю.

К засіб SOS - так, використати можна. Але як щоденна рутина з якимось супер-ефектом - не думаю.

8) ціна.

русалка - 199 грн.

мілз - 36$ ~1300 грн.

якщт ви думаєте, що я таке купила і пишу , що все фігня- то скажу, що обидва отримала в подаруноК.

перші - за купівлю на суму від.. (це ж святе)))))

другий - привезли за те, що я тут в Україні сиджу скучаю і може з цими хмарками трохи розвеселЮль. Побачивши ціну я дійсно рюповнселилась😅

при завантаженні фото помінялись місцями🤪 фото "До" - друге.

Mermade - український бренд.

на сайті MU він досить широко представлений.

стосовно цих патчів є такий опис:

Особливості Energy Boost Patch бренда Mermade:
- освітлюють темні кола під очима і знімають набряки;
- забезпечують освіжальну дію на шкіру;
- завдяки наявності ретинолу у складі розгладжують зморшки і стимулюють процес природного синтезу фібрилярних білків сполучної тканини;
- містять вітамін С — освітлює пігментні плями, ефективно зміцнює й активно відновлює епідерміс;
- збагачені колагеном — робить шкірний покрив більш пружним, еластичним і шовковистим;
- нейтралізують вільні радикали й уповільнюють прояви вікових змін.

Із цього всього можу тільки сказати, що дійсно забезпечують освіжальну дію на шкіру. Про якусь пролонговану дію говорити не можу.

Mills на сайті відсутній. Проте на офіційному сайті є інформація, що основними складовими патчів (рідини) є кофеїн, екстракти зеленого чаю та кактуса.

Екстракт кофеїну: допомагає прибрати набряки під очима

Екстракт зеленого чаю: допомагає заспокоїти шкіру

Екстракт кактуса: забезпечує зв’язування води та зволоження.

тут можливо Набряки і знімає, але в мене їх не було.

заспокоює шкіру - так. Зволоження - так, тимчасово.

підсумовуючи, скажу лише, що випадку з патчами "навіщо платити більш?")))

так, за 190 грн тримаються трохи гірше , але перший час. Але платити за той самий ефект 1300 грн , лише щоб тримались одразу намертво-... хіба якщо у вас є зайві 1300 грн і немає зайвих 5 хвилин для відпочинку😅

Для мене нині, патчі - засіб SOS для негайного зволоження. як от після безсонної ночі з мопедами/ракетами. після таких ночей в мене стан психічний повністю відповідає відображенню у дзеркалі. чи навпаки. І тоді хоч вся тими патчами обкладайся😅