alena.rosee

Ензимне очищення та чиста шкіра з Kodi

Ензимне очищення та чиста шкіра з Kodi

Ця серветка - реально ефективний засіб і трошки недооцінений , бо вартість і результат коштують набагато вище реального цінника в магазині. 👍🏻

Досить давно , працюючи в одній фірмі яка співпрацювала з офіційними Коді, я подивилась новий прайсик і побачила досить цікавий для мене товар - ензимну серветку.

На той час я вже активно користувалась всякими корейськими скатками і пілінгами, і авжеж, придбала і собі таке на пробу )

Сама серветка досить величенька.

В складі є екстракти , кислоти.

Користуватись дуже просто:

намочили в воді, вспінили, почали очищувати шкіру.

При взаємодії з водою серветка піниться, а завдяки перфорації на самій тканині - робить приємний масаж.

Я проводжу масаж по масажним лініям (соррі за тавтологію), змиваю.

Ефект:

Ефект як від ензимної скатки або більш лагідної ензимної пудри. Очищаються пори, якщо є не глибокі чорні цятки - вони легко прибираються. Сама шкіра немов отполірована, чиста, сяюча від очищення.

Користуюсь 2-3 рази на тиждень.

Сама серветка досить дешева, значно дешевше моно порції пудри для очищення чи скатки. Але вона має досить великий розмір.

Повірте, я пробувала користуватись і одною серветкою за раз , і ділити на 2 , і на 4 , і на 8. Так ось - ефект однаковий , так з однієі серветки піни більше, але результат що так, що так - однаковий.

Якщо я вдома користуюсь - ділю на 8, якщо десь в дорозі , в готелі - на 2 чи 4.

Тому вартість однієї порції для очищення і виходить 2 грн (17/8) 😁

Можу сміливо рекомендувати цей засіб, бо навіть якщо він не сподобається - то ціна серветки всього 17 грн .)