Надія nhutei

Про зміни в рамках челенджу #showhowitwastomakeupclub

Про зміни в рамках челенджу #showhowitwastomakeupclub

Зовнішнє перевтілення не грандіозне, як у деяких учасниць челенджу, але внутрішньо воно суттєве (як у всіх учасниць), та заглиблюватися не буду.🙊

Архівних фото не маю поруч, тому обійдемося текстом.
У цей період я поправляюся із стрункої 55кг. дівчинки у пухкеньку 75кг. дівчину. 😜 Дуже цікаво як з тими комплексами я примудрилася звабити свого майбутнього чоловіка)) Він і досі згадує яка я була пухкенька і не любе, коли я худну. Ідеально.👌

Ще у 19 років мені в голову стрельнула ідея набити татуювання. Звісно, грошей у студентки на контракті не було, тому я знайшла майстра-самоучку з гуртожитку, якому треба були моделі для робіт. І вуаля: рідні кажуть, що відріжуть мені руку, перехожі задовбують питаннями що означає моє тату, а викладачі в універі розказують, що то все від диявола. 😈

"- Боже, а ти всіх любиш?
- Всіх без винятку, сину мій.
- Навіть тих, у кого татуювання черепа?
- Навіть тих, хто задає тупі запитання.
"😂

Також нема фото, але і показувати особливо нічого.
У цей період я - звичайна дівчина, яка особливо не фарбується, експериментів із зовнішністю не проводить і мій стиль одягу абсолютно нічим не вирізняється. На це впливав той факт, що я працювала на двох роботах, які вимагали (не по факту, а по моєму особистому баченню) суворого дрес-коду. Але в цей період моя мама вирішує згадати мрію своєї юності стати дизайнером одягу і купує швейну машинку і тканини, а я стаю її лялькою, яку вона починає обшивати.😇

Або я два-три роки назад.
Мій гардероб починає складатись переважно з тих речей, які шиє мені мама. Ось цю сукню ви вже бачили в одному з моїх луксів.🥰 На другому фото - мій найвідвертіший образ тих часів)) А я сама собі в шортах і майці з головного фото на морі видавалась максимально роздягненою 🤔


До речі, тоді я починаю шукати якусь унікальність: обклеюю камінцями самостійно туфлі, замовляю сумку з деревом і епоксидною смолою в незвичних кольорах, нарешті купую першу в житті червону спідницю, а пошиту мамою блузу зав'язую на вузол, а не просто заправляю. Експериментаторка!😂
Поступово починаю знайомитися з макіяжем, от тільки по уроках, які я знаходила, мало що зрозуміло, тому рум'яна у мене десь внизу обличчя, тіні нерозтушовані, стрілки то взагалі незрозуміло що)) Рятують тільки губи, які мають чіткий контур (додала найулюбленішу помаду тих часів).

Зараз я записую відео в ютуб з оглядами уроків, наче для себе тих часів.😏

В цьому році я закінчила уроки макіяжу для себе, тож тепер знаю як малювати собі стрілку, хоча і не вмію.🫠 Люблю і роблю смокі, маю купу насичених помад.

А ще я стала виводити татуювання, відмовилась від послуг бровіста, сама собі роблю гігієнічний манікюр (від гель-лаку я відмовилась у 2019 році). Багато уваги приділяю своєму тілу: від тренувань до косметичного догляду.
Ось така синергія натуральності і перевтілення за допомогою макіяжу.

За місяць мені 29 років і я прям бачу, як мене папаяло на сексуальності.😅 Тож мій стиль одягу став відвертішим: шорти коротші, сукні з глибшим вирізом, кофтинки яскравіші. Щоправда, зараз літо, а що буде восени я ще не знаю. 😁

Одне з року в рік я залишаю незмінним - своє волосся. Але хто його знає, що буде за 10 років.😉