Nastya_Gai

Без відчуття стягнутості | улюблений гель для вмивання

Без відчуття стягнутості | улюблений гель для вмивання

Моя друга баночка від cosrx - а це вже про щось свідчить)

Якщо серйозно, дуже сподобався у використанні, тут підійшло все:

  • Мінімальний розхід. Потрібна маленька краплинка, добре піниться і вистачає на все обличчя
  • нейтральний запах. Не заважає і не тримається на обличчі
  • добре робить свою справу. Шкіра м'якенька і чиста без відчуття стягнутості (дууже не люблю його)
  • пістя тривалого використання стан шкіри значно покращився (тут звісно, однією пінкою не обійшлось).

На пінки для вмивання я великих надій не покладаю, занадто мало вони на шкірі для того, щоб якісь там активи у складі подіяли. Обираю базову річ, яка не буде пересушувати і стягувати шкіру, але у той час, буде добре очищувати від забруднень - ця саме така.

За 9 місяців в мене, майже, пішло дві баночки. Користуюся кожен день, ранком чергую декілька раз на тиждень з ензимною пудрою.

Засобом повністю задоволена, вже підсадила на нього і сестру, і подругу) обов'язково буду замовляти ще.

___________________________________________

Про що говорить виробник

Гель для вмивання з BHA-кислотами і низьким pH COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser:

✔ відрізняється низьким рівнем pH -5.0-6.0, схожим з природним pH шкіри;
✔ ідеальний варіант для очищення шкіри обличчя

вранці: чудово видаляє надлишки шкірного себума і омертвілі клітини, даруючи відчуття чистоти, зволоженості і комфорту на весь день;
✔ містить потужну базу активних компонентів у складі: завдяки BHA-кислоті покращує мікрорельєф шкіри,
✔ масло чайного дерева – знезаражує і звужує пори.

Без відчуття стягнутості | улюблений гель для вмивання
Без відчуття стягнутості | улюблений гель для вмивання