ksnklb

Пілінг-скатка від Hollyskin 🩵

Пілінг-скатка від Hollyskin 🩵

Після успішного досвіду пілінгу-скатки від Shelly, я подумала, що було б цікаво спробувати щось таке для обличчя. І тут він – Hollyskin) Було цікаво спробувати щось від цього бренду, та такий вибір засобу є, чесно кажучи, специфічним.
Користувалась ним приблизно місяць два рази в тиждень і... напевне більше і не буду.

Пілінг-скатка від Hollyskin 🩵

Це дуже милий дизайн, він ніжних кольорів, нічого зайвого, мені дуже подобається)
Баночка 120ml.
Поки не мала проблем з дозатором, але читала, що коли засобу половина, то дозатор то все дуже туго видає.
Ну насправді, через саму густину засобу, дозатор "плюється" невеликими частинками.

Засіб густий, схожий на гель.
Колір прозорий.
У середині може здаватись, що є частинки, але це бульбашки.

Додаю фото шкіри до для порівняння, плюс не робила пілінг цього тижня, бо не мала часу.

Тут об'єктивно цікавіша частина, адже у нанесенні вже є питання.
Виробник рекомендує нанести пілінг на обличчя і почекати декілька хвилин, а тоді скатувати. Але коли я намагаюсь розприділити досить густий по обличчю, він починає скочуватись.
Це якись прикол тут, що якщо дійсно почекати декілька хвилин, скатка практично не буде відбуватись, шкіра буквально поглине засіб.
Якщо почекати хвилинку, то можна скочувати.

Як би там не старатися та не терти, всерівно залишаться декілька часточок. Мені вони ніде не липнуть і не заплутуються, змиваються легко, але потрібно трішки довше помити обличчя, щоб відмити все.
Під час скатки немає неприємних відчуттів, типу печіння, але від тертя обличчя може почервоніти трішки.
Також скочувати потрібно рухами вверх-вниз, особливу увагу надати проблемним зонам.

Ну ніби все не погано, по відчуттях обличчя гладеньке, шкіра світла. На цьому все)
З чорними цятками не сталось нічого, наступне фото більше це проілюструє.
Здебільшого цей пілінг очищає верхній ороговілий шар і все.
З пост акне нічого не сталось, якась червона цятка на шкірі також нікуди не ділась.

А тепер те, що я помітила не одразу)
Якщо після цього пілінгу нічого не нанести на шкіру зволожуючого, не зробити супер зволожуючу маску і тд, то шкіра буде підсушена.
І взагалі, навіть якщо нанести гарну масочку та зволожити тоніком та кремчиком, шкіра всерівно захоче ще зволоження.
Підозрюю, цей пілінг підсушує шкіру, хоча призначених для усіх типів.
Так, стягнення немає після нього, але таке відчуття є.
І вигляд пор, вони виглядають більше виділеними і темнішими, хоча саме цей пілінг мав би їх почистити і зробити вигляд краще.

З усіх обіцянок виробника:
Кращий тон обличчя, воно ніжне та приємне на дотик за рахунок відлущення ороговілого шару.
Нууу...і все)

Aqua (Water), Squalane, Propylene glycol, Cetrimonium Chloride, Carbomer, Lactic Acid, Parfum, Colorant.

Зірочка складу Squalane (Сквалан), йде друга у переліку.
"Сквален – це ліпід, жир, який природним чином виробляється для зволоження та підтримки бар’єру нашої шкіри. Сквалан — це насичена форма сквалену, в якій подвійні зв’язки були усунені шляхом гідрування. Оскільки сквалан менш сприйнятливий до окислення, не має запаху та має більш тривалу ефективність, він частіше використовується у косметичних засобах.”, — пояснює Шарлотта Бірнбаум, сертифікований дерматолог у Spring Street Dermatology." – взято з джерела.

А вже четвертим у переліку йде Cetrimonium Chloride – четвертинна амонійна сіль, білий порошок, прозорий розчин чи паста. 
Входить до складу ополіскувачів, барвників для волосся, шампунів, використовують його і у виробництві дезінфікуючих засобів та шкірних антисептиків. Хлорид центримонію безпечний для використання в продуктах, що змиваються, і залишають на продуктах до 0,25%.

І саме цей складник мене дуже засмутив у складі, сподіваюсь там дійсно безпечна доза.