Almond milk

SOS! Шукаю іригатор!

SOS! Шукаю іригатор!

Кілька місяців тому замислилась про здоровʼя своїх зубів і швидко зрозуміла , що звичайні способи очищення міжзубних проміжків не для мене - на заваді стали ретейнери.

Шукаю іригатор як заміну зубним ниткам, маю незнімний ретецнер і дійсно потребую поради від людей із релевантним досвідом! Хоча... будь-який досвід з цими девайсами буде корисним

Зубна нитка просто не проходить в місцях, де ретейнер приклеєно до зубів - не можу повністю прочистити від нальоту

Зараз моя колекція засобів по догляду за зубками трохи більша ніж у більшості. До нещодавна я знала лише зубну щітку із пастою як єдинхих помічників у догляді за зубами.

Зараз же я маю пристойний арсенал бійців із нальотом і неприємним засобом у роті.

Наразі мій арсенал складається з:

  • Зубної щітки RZTK
  • Зубних паст від Biorepair: нічної і відновлюючої (якщо чесно, великої різниці не бачу, але щось приємне є у постійній зміні засобів)
  • Ополіскувач BioRepair - густа текстура покриває зубки повністю, освіжає між чистками
  • Зубна нитка Edel&White - ідеальної товщини, розширюється при контакті з водою, щільна і не розслоюється
  • Зубна нитка SuperFloss від Oral-B для міжзубних проміжків в зоні ретейнерїв