A.

Бальзам для губ Himalaya Herbals Ultra Mouisturizing Cocoa Butter Lip Balm

Бальзам для губ Himalaya Herbals Ultra Mouisturizing Cocoa Butter Lip Balm

Цей бальзам мені подарували в травні, але з того часу мені вдалось покористуватись ним лише декілька разів, бо він страшенно пересушує мої губи (навіть якщо я під нього намажусь кремом для обличчя).

Що у складі цього бальзаму?

  • Ricinus Communis Seed Oil - рицинова олія (загалом класний інгредієнт, але цікаво, чому його використовують тут найбільше, зазвичай його додають в невеликих кількостях, бо ця олія дуже густа).
  • Beeswax - бджолиний війск.
  • Cocos Nucifera Oil - кокосова олія.
  • Theobroma Cacao Seed Butter - масло какао.
  • Silica - діоксид кремнію, силіцій оксид, кремнезем. Так-так, не силікон, не диметикон, а саме кремнезем. Щось я не зрозуміла його функцію тут. Він що перемелений в порошок?:) Такою була моя перша думка. І це підтвердилось у інформації із INCIdecoder: "пудроподібна структура; у косметиці він часто міститься в продуктах, які мають підтримувати шкіру матовою, оскільки вона має чудову здатність поглинати жир." Навіщо така функція на губах не зрозуміло...
  • Parfum - парфуми.
  • Tocopherol - вітамін Е.
  • Mangifera Indica Seed Butter - масло манго.
  • Shorea Robusta Seed Butter - масло насіння салового дерева.
  • Garcinia Indica Seed Butter - масло насіння гарцинії індійської.
  • Benzyl Benzoate - ще один парфум. Відповідно до INCIDecoder це один із "26 парфумів", які в ЄС потрібно маркувати окремо через потенційну алергічну реакцію.
  • Hexyl Cinnamal - ще один парфум (пахне жасмином). Відповідно до INCIDecoder це один із "26 парфумів", які в ЄС потрібно маркувати окремо через потенційну алергічну реакцію.
  • Limonene - ще один парфум. Відповідно до INCIDecoder якщо окислиться на повітрі, то може викликати алергічний контактний дерматит.

Отже, досить цікаві екзотичні масла та олії, поєднані із ароматизаторами, які є потенційними алергенами та діоксид кремнію для матовості. Тепер стає зрозуміло, чому бальзам так сушить.

Висновок: не рекомендую!