O_Skomska

#madeinukraine Про українські бренди, та про те, як я виходила з чорного😅

#madeinukraine Про українські бренди, та про те, як я виходила з чорного😅

Ну що ж, почнемо 😂

Мейк ап запустив чудовий челенж про українських виробників♥️

і я почала шукати в своїй корзині , що ж я раніше замовляла .

Знайшла один засіб , про який хочу вам розповісти ) адже тепер я знаю , що виробник Україна .

Все почалось з того що весь свій свідомий вік - я фарбувалась в чорний колір (це був прям 1 тон 🤣)

Знайомі розділились на два табори - чорний личить 🥰, чорний старить😬-роби щось з ним.

Мені було норм😒, знаю що вивести його складно, є декілька варіантів :

відрощувати , або йти на смивку в салон, та на мою довжину вартість процедури була на тей час 8тис. грн.

Я просто на це все забила😅

Але почалась війна , я переїхала в село Хмельницької обл.

Було взагалі не до фарбування. Волосся почало відростати , та вимиватися (1 колаж фото) . Я вирішила для нього просто дати спокій . Було всеодно , як воно виглядає.

Пройшло 3 місяці війни, повертаюсь назад в Житомир . Розумію , що хочу з ним щось зробити . І доля підтягує мені в Тік тоці відео про смивку Деколорантом.

В тей самий день я його замовила , швидко отримала . Прочитала декілька раз інструкцію, та почала змивати .

Я не очікувала на ідеальний результат , розуміла , що за багато років фарбувння в чорний буде важко щось змінити.

Але після перших двох смивок -дійсно був результат ( прикріпляю відео та другий колаж) . Це було не очікуванно . Волосся не змінило свою структуру , з ним все було ок . І по правилах протягом декількох днів потрібно пофарбуватись в бажаний колір .

Я записалась в салон, мені змішали 4 та 5 тон, та зробили типу розтяжку. Не було видно такого чіткого переходу , волосся залишалось темним , за раз мені вийшло з 1 перейти на 4-5 тон ( результат в другому колажі).

Пройшов час , фарба вимивалася і я вирішила повторити смивку , зробила знову це два рази і стала майже рижою (третій колаж), чорний пігмент просто змився .

Обрала фарбу та самостійно пофарбувалась в 3 тон )

Ну подобається мені темний -нічого не можу з цим зробити ) вже ж не 1 , а все ж 3 ка) (результат на фото в 3му колажі)

На сонці добре видно, що чорного немає, а при звичайному освітленні я просто темненька)

Ось такий досвід )

Тому знайомлю вас з фірмою SUPERMASH - український виробник косметичної продукції для волосся та тіла .

Досвій з засобом даної фірми - Деколорантом: продукт хороший , дієви, можу рекомендувати, якщо вдруг потрібно виправити, будь -який, результат невдалого фарбування (але обовʼязково читайте інструкцію, там багато важливого).

На мейк ап можна знайти від SUPERMASH засоби для волосся, гелі для душу і т.д ♥️

#madeinukraine Про українські бренди, та про те, як я виходила з чорного😅
#madeinukraine Про українські бренди, та про те, як я виходила з чорного😅
#madeinukraine Про українські бренди, та про те, як я виходила з чорного😅
#madeinukraine Про українські бренди, та про те, як я виходила з чорного😅
#madeinukraine Про українські бренди, та про те, як я виходила з чорного😅

Це молодий бренд з 2016 року.

Девіз компанії: love your skin.🥰

Що важливо - їх засоби на 95%, а там, де це дозволяє технологія, і на 100% складаються з інгредієнтів натурального походження, не тестують косметику на тваринах і не використовуємо скотч та плівку для пакування своїх відправлень🫠

Він давно заповнює кошики красунь на мейк ап. Адже компанія має великий асортимент, класний дизайн , та шикарні набори 🤤

А тепер про сам продукт - в мене це цукровий скраб для тіла "Blackberry".

Він неймовірно пахне, шкіра гладенька, добре скрабує, зручна консистенція, але мені особисто не вистачає зволоження.

Буду тестувати нові продукти даної фірми, та обовязково поділюсь враженнями ) 🩶

Не так давно на мейк ап зʼявилась компанія O’bays.

Великий ассортимент косметики , мінімалітичний дизайн , та доступні ціни .

Для знайомства з продуктом я придбала туш , та підводку.

Сьогодні про туш: O’BAYS Ultra Curl Mascara з ефектом підкручування вій.

Вона має зручний аплікатор. Силіконова основа, ідеальні щетинки, та оптимальний розмір дають змогу приділити увагу кожному волоску.

Добре профарбовує, не відбивається.

Не можу оцінити на скільки підкручує, адже наразі в мене ламінування)

Взагалом задоволена, маю декілька продуктів на увазі , які хочу протестувати)

А у вас щось є з перелічених вище українських брендів? Діліться досвідом♥️