danabeauty

#Мейд_ін_Юкрейн або дещо нестандартний допис про українські бренди 🫣

#Мейд_ін_Юкрейн або дещо нестандартний допис про українські бренди 🫣

Розпочну з того, що на участь у челенджі я не претендую 🙈

Читаю цікаві дописи дівчат про наші українські бренди, дещо виділяю для себе, дещо нового дізнаюсь, дещо, можливо, додам у свій wish-лист.

Не скажу, що я маю величезний арсенал доглядової та декоративної косметики, але колекція все таки не маленька, та попри це, саме українських брендів в мене зовсім не багато 🫣

На фото декілька баночок від українських виробників, які мені особисто взагалі не сподобались 🥺 Минулого року у смітник пішов ще spf-крем Hirudo Derm та їх зволожуюча сироватка.

На жаль, немаю поки жодного фаворита від українських брендів. Можливо замало спробувала, можливо спробувала не те, що потрібно було б, можливо низька ціна=низькій якості, можливо моя шкіра надто вибаглива (до прикладу міцелярна вода Green Way подобається моїй мамі, а мені вона ідеальна лише для кросівок, як лайфхак 🫣 перша баночка без етикетки - Jole, сироватка з ніацинамідом - 0 ефекту, пілінг Face Lab - хіба що для шкіри голови чи ніжок). Маю багато улюбленців серед іноземних брендів, а українське - я для себе покищо не відкрила. Але сподіваюся усе попереду, і щось цікавеньке знайду для себе 😉

Читаю дописи дівчат та бажаю усім удачі!❤️