ksnklb

Фарбуємо брови хною ✨️

Фарбуємо брови хною ✨️

Сьогодні маю поїздку на декілька днів, тому вчора ввечері при зборах вирішила пофарбувати брови хною, щоб менше думати про їхній вигляд 😅 (Вони у мене надто світлі при темному кольору волосся).
Трохи закрутилась і забула сфотографувати брови До та Після висихання, але основне є..

Фарбуємо брови хною ✨️

Такої гарної баночки в 10 гр (там всередині пакет в пакеті, а в ньому хна) вистачить ну дуже надовго)
На баночці є інструкція, і це от основне що треба знати)).
У мене колір темно- коричневий.
Сама хна там у вигляді коричневого порошку, який при необережному використанні може розлітатись. Тут треба бути обережною, адже відмивається хна від поверхонь важко.

Взагалі краще відсипати трішки порошку в окрему посудину і там змішати з теплою водою до консистенції пасти.
Тут я ніяк не можу привчитись відміряти хни, води і замішати ту пасту🙄. Тому у мене цього разу вийшла дуже густа рідина.
Беру пензлик і наношу на брови.

Наношу на брови, нічого тут не щипає. За допомогою ватяної палички коректую форму.
Потрібно тримати від 10 до 30 хв. Можна і довше (колись так тримала), але тоді хна засихає і трішки стягує.

Отакий у мене вийшов результат, теплий коричневий колір, хна трішки зафарбувала шкіру, але не критично, волосинки пофарбовані.
Тримала 15 хвилин.
Змивала, як і вказано в інструкції, за допомогою ватного диска, змоченого водою.

Чомусь на сайті вказаний інший склад.. Берем той, що на баночці.
Хна пудра – фарба з висушеного листя лавсонії.
Порошок з листя Брінградж – робить волосся пружним, щільним, ефективний проти випадіння.
Готу Кола – використовують для зволоження і заспокоєння шкіри.
Харітакі – використовують для фарбування шкіри.
Бібхітакі – сприяє росту волосся, покращує структуру епітелію.
Натрій перборат – має відбілюючі властивості, як і перекис водню, але навідмінну від перекису, безпечніший я стабільніший.
Лимонна кислота – це взагалі харчова добавка, але її часто використовують у косметичній сфері, як природний або синтетичний антиоксидант.
4-аміноанілін – цей надпис свідчить про наявність PPD. Парафенілендіамін — хімічна речовина, що, крім фарби для волосся, також міститься у тимчасових чорнилах для татуювання. Може викликати алергічні реакції у фарбах. Використовують його для темних фарб.
П-мінофенол – швидше за все використовують для фарбників.
Природні мінерали – це однорідні тіла, що складаються з однієї речовини. Тут не зазначено, які використані.
Природний згущувач – тут теж, нажаль, не вказано який використаний.

Вприцнипі особливо нічого не змінилось, трішки відмилось зі шкіри.