Mila__Mi

Міцелярна пінка для вмивання Eveline

Міцелярна пінка для вмивання Eveline

Eveline польський, бюджетний бренд декоративної та доглядової косметики за обличчям, волоссям та тілом. Багато чого в них пробувала і більшістю засобів була задоволена 👌🏻

Сьогодні розповім про міцелярну пінку для вмивання.

Міцелярна пінка для вмивання Eveline

🌿 Свіжо-зелене оформлення, одразу кидається в очі 👀 Мені подобається.

🌿 Гарний склад (адже ця серія Bio organic). Основні компоненти: алое вера, цинк, зелений чай, гіалуронова кислота, гліцерин, коко-глюкозід (м'який ПАВ), лимонна кислота та інші.

🌿 Аромат свіжої зелені та ноткою алое, легкий та приємний.

🌿 Зручна у використанні помпа-дозатор, яка дозує необхідну кількість засобу, створюючи м'яку, повітряну пінку. Мені вистачає 2-3 натиски.

🌿 Делікатно очищує шкіру, залишаючи після себе відчуття свіжої та очищеної шкіри.

🌿 Завдяки головним компонентам у складі (цинку, алое вера та зеленому чаю) надає антибактеріальну дію, підсушує та зменшує запалення.

🌿 Відчуття стягнутості не викликає.

🌿 Економічна у використанні, вистачає приблизно на 3 місяці щоденного використання (при вмиванні 2 рази на день)

Пробувала її як додаткове очищення шкіри від макіяжу, сама по собі вона в цьому плані слабенька, без міцелярки зі стійким мейком не впорається ... Тому різниці між звичайною пінкою та міцелярною я не помітила ...

Можу рекомендувати цю пінку для повсякденного вмивання для комбінованого та жирного типу шкіри 👌🏻