Олена Романюк

Нічний зволожувальний крем CeraVe для нормальної та сухої шкіри

Нічний зволожувальний крем CeraVe для нормальної та сухої шкіри

Почну з того, що дізналася я про цей бренд саме від авторок MakeUp Club, багато відгуків, гарний склад, декілька продуктів одразу додала в обране, на потім, бо я ж за мінімалізм і лише потрібні засоби 🙈.

Але сезонна алергія вирішила по-своєму, і в один день, пік спеки, вітру, концентрації пилку, я розумію, що не можу торкнутися шкіри обличчя і мого звичного догляду мало, шкіра була зневоднена, торкатися її було дискомфортно.

Я усвідомлюю, що алергічний риніт впливає не лише на ніс і очі, а ось і шкіра "засумувала", отже, йдемо на MakeUp.

Нарешті, крем в мене, додому, вмиваємося, сироватка від Beauty of Joseon, потім крем від CeraVe ......

І все, диво, шкіра спокійна, зволожена, приємна на дотик, нарешті!

Ніякої плівки, що хочеться змити, липкості, чогось зайвого на обличчі, шкіра не масніє абсолютно, реагуючи надмірним виділінням жиру.

Виробник називає цей засіб лосьйоном, консистенція, дійсно, не кремова, наноситься на обличчя легко, аромату нуль. Фініш матовий, але без натяку на пересушення.

Склад гарний, вже багато написано про це, три важливих для шкіри кераміди та гіалуронова кислота.

Отже, не вагайтеся, продукція дійсно ефективна та варта уваги!

В планах тепер денний крем з SPF 15 та гель для вмивання 😊

Нічний зволожувальний крем CeraVe для нормальної та сухої шкіри
Нічний зволожувальний крем CeraVe для нормальної та сухої шкіри
Нічний зволожувальний крем CeraVe для нормальної та сухої шкіри