Nastya_Gai

Дива за одну ніч не чекайте, але засіб дієвий

Дива за одну ніч не чекайте, але засіб дієвий

Варто відразу сказати, що дива за годину не станеться і засобів, які прибираю прищ за 5 хв не існує!

Це точковий засіб, що наноситься безпосередньо на проблемне місце, а не на все обличчя. На мені він працює відмінно!

Використовую його 1-2 рази на день (залежно від потреби), точково після всієї своєї рутини.

Білі маленькі прищички прибирає за одну ніч. Великим висипанням допомагає дозріти і швидше зникнути з мого обличчя без сліду, зазвичай з цим маю проблеми, швидше проходить почервоніння. Комедони також витягує на поверхню. З цим засобом запалення проходить за 1-3 дні залежно від розміру.

Це прозора рідина, з достатньо різким запахом (хто користувався саліцилкою - розуміє). Об'єм для такого засобу ну дуууже достойний! Я користуюся ним вже пів року і, щось мені здається, до кінця терміну не встигну використати все. Єдиний мінус - не дуже зручно наносити, бо швидко розтікається, я для себе маю два способи:

  • добре змоченою ватною паличкою
  • капаю трохи відразу на проблемне місце і пальчиком швиденько 'вбиваю' трохи засіб поки він не дуже розтікся

Це, така собі, паличка-виручалочка, яка у шкафчику не завадить.