Анастасія Фоміна

Шампуні якими я зараз користуюсь🧖🏻‍♀️

Шампуні якими я зараз користуюсь🧖🏻‍♀️

В конкурсному пості про улюблені українські бренди я писала про бренд бюджетної натуральної Mayur,так от саме від нього зараз у мене в ванній кімнаті аж три різних шампуні.Взяла я їх по відгукам,які були здебільшого позитивні,протестувала і от мені є що вам про них сказати.Розберемо кожний по порядку.А поки коротко про моє волосся-воно наразі короткої довжини(тиждень тому у мене сталося повернення до каре),шкіра голови нормальна,але влітку схильна до жирності,випадає(вже доволі давно,проблема не має відношення до догляду),всю пошкоджену пофарбовану частину я зрізала,тому воно тепер натуральне і нефарбоване,пухнасте.

Підходить під усі типи волосся,має не дуже густу констинстенцію,милиться добре,має ненав'язливий кокосовий аромат.Після використання немає відчуття очищення шкіри голови до скрипу,тому думаю цей шампунь може підійти і сухому типу.Але волосся після нього не жирниться швидше,виглядає доглянутим,легко розчісується.Цей шампунь і справді є для мене універсальним та ідеально підходить для щоденного використання

Цей призначений для володарів жирного типу волосся,дуже добре промиває,моє волосся після його використання довше залишається чистим,що безумовно плюс,але шкіру голови не сушить.Має так само не дуже густу констинстенцію,добре розмилюється і має теж ненав'язливий фруктовий аромат.

Він найбільш агресивний з усіх вище наведених.Я його використовую приблизно раз на тиждень ,як шампунь для глибокого очищення.Промиває він до скрипу,обов'язково після його використання треба на довжину наносити маску.Щодо функції зміцнення,якщо чесно я не дуже вірю в те,що шампунь здатен це зробити,як ніяк основна його функція очищувати волосся та шкіру голови,а з випадіння боротися треба точно не одним шампунем.