saybeautyk

Заспокійливий спрей-міст Needly

Заспокійливий спрей-міст Needly

По-перше, хочу зазначити, що я продукт тестувала дуже короткий проміжок часу, тому як пробувала його у подруги, і як він себе поводить зі шкірою при довготривалому використанні сказати не можу. Але якщо протягом короткого часу він мене вразив, то при системному використанні у схемі це буде вогонь ❤️‍🔥

Основними діючими речовинами місту є:

  • Гліцерин - компонент НЗФ;
  • Пантенол - заспокоює, регенерує, зволожує;
  • Екстракт центели азіатської - універсальний компонент, що має потужні заспокійливі та зволожуючі властивості, підходить всім типам і станам шкіри;
  • Екстракт насіння соєвої олії - антиоксидант, зволоження, відбілюючі властивості (звичайно, чекати їх від місту не варто, просто як факт);
  • Олія шавлії лікарської - протизапальна та антибактеріальна дія, помʼякшення;
  • Олія полину - потужні заспокійливі властивості, чудово підходить чутливій шкірі;
  • Олія базиліку - заспокоєння, себорегуляція, тонізація;
  • Мадекасоссид - компонент центели, має такі ж властивості;
  • + різні зволожувачі, консерванти та розчинники.

В цілому дуже хороший та універсальний склад, який може бути використаний для будь-якої шкіри. Має хороший розпилювач і видає приємну хмаринку, не плюється. Консистенція звичайної водички, аромат не хімозний і не сильно навʼязливий.

Дуже класно саме заспокоює шкіру - я зараз на бензоїл пероксиді і добре відчула цей ефект з першого разу. Це прям не просто водичка "або побризкатись", а справді доглядовий засіб. Під час ранкової рутини мені сподобалось використовувати більше, бо в поєднанні з сироваткою міст чудово прибирає стягнутість, почервоніння і печіння шкіри, швидко освіжає.

Продукт мені припав до душі і в цілому заслуговує на оцінку 8/10, де двієчку я знімаю виключно за не сильно вигідну ціну)