Yuriivna 🌸

Must-have у кожній сумці!

Must-have у кожній сумці!

Про Kodi чую не вперше,але ця серветка для мене новинка,бо про таку річ не знала.

Коштує бюджетно,ще й вистачає на вісім повноціних вмивань.

  • Чого чекала?

Я чомусь думала,що серветка при контакті з водою повинна розчинитись повністю,але ні,так не має бути.Зробила висновок,що це я собі "бігуди накрутила" і серветка по факту залишиться серветкою,але вона дає мінімально пінки,чого вистачає щоб вмитися.

  • Одна серветка = 8 вмивань?

Одну серветку я планую розрізати на вісім частин,ось і виходить,що можна вмитися вісім разів.

Я ще додатково пілінгую серветкою шкіру обличчя.Не буде вау багато пінки,як ми звикли,але вона буде,чого вистачить для вмивання.

  • Яка шкіра після?

Після вмивання шкіра гладенька,очищення достатнє.Вмиватися цілком було досить комфортно,навіть маленьким клаптиком,ще й мінімізований контакт шкіри обличчя з руками.

  • Переваги?

Перша перевага це бюджетна ціна.Другою перевагою є те,що це must-have у поїздці,у подорожах,або при іншому випадку.Тому що носити з собою гель або пінку для вмивання не дуже зручно.Лише краще вдома розрізати попередньо на вісім частин серветку і готово)Ви звичайно можете розрізати її на чотири частини або навіть навпіл,але різниці у якості не буде,тому вважаю доцільним використовувати економно.

Must-have у кожній сумці!