Чим більше я пізнаю корейську косметику...

Чим більше я пізнаю корейську косметику...


Один із моїх улюблених брендів це "Medi peel".
Вже неодноразово купую їх продукцію і вона ще ні разу не розчарувала.

На мій погляд, це саме той випадок коли якість значно вище ціни, адже засоби "Medi peel" нічим не гірші від люксових та професійних, а в порівнянні з деякими навіть значно кращі!

Один із моїх улюбленців це заспокійливий крем для обличчя "Algo tox", так як у мене жирний тип шкіри, то використовую його в прохолодну та холодну пори року, а моя подруга має суху шкіру, тому користується круглий рік.

Крем підійде для будь-якого типу шкіри, крім випадків індивідуальної непереносимості, призначений для використання як вранці так і ввечері.

Пакування та склад

Засіб знаходиться в скляній баночці з темно-зеленого скла, сам крем теж зеленого кольору з ну дуже приємним ароматом.

По текстурі дуже легкий, швидко поглинається не залишаючи неприємних відчутів.

В складі є пептиди та ніацинамід, який зволожує, омолоджує, зменшує пігментацію та бореться з акне.

Екстракт центели азійської, що чинить зволожуючу, заспокійливу, регенеруючу дії, знімає запалення та зменшує чутливість шкіри.

Пантенол має протизапальний та заспокійливий ефект.
Екстракт паростків пшениці живить шкіру, сприяє розгладженню зморшок, та продовжує термін придатності косметичних засобів.

Крім цих основних компонентів, в складі багато різноманітних олій, кому цікаво детальний опис можна знайти в інтернеті.

Крем мені дуже подобається, цей неймовірний запах..... Але він не головне, головне-результат.
А в результаті ми отримуємо пружну, зволоженну, але не перенасичену шкіру, рівніший тон обличчя та звуження пор.

Тому я точно знаю, що куплю його ще не раз!